Agata Zych 9 lutego 2018 16:00
1/12
Stylizacja_tygodnia
Copyright @Eastnews
1/12

Rozpoczynamy nowy cykl VIVA.pl, w każdy piątek będziemy prezentować najlepsze stylizacje minionego tygodnia. Kto nas zaskoczył tym razem, która gwiazda wyglądała najlepiej?

 

Na jakich imprezach tego tygodnia zobaczyliśmy najlepsze stylizacje?

W tym tygodniu gwiazdy pojawiły się na dwóch imprezach i zaskoczyły swoimi kreacjami. Mogliśmy podziwiać zestaw czarnych sukien gwiazd, na Bestsellerach Empiku 2017 oraz Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2018.

 

Nasze wybory tego tygodnia!

 

Najbardziej przypadły nam do gustu stylizacje Kingi Rusin oraz Agnieszki Woźniak-Starak, które na Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2018 pojawiły się w stylowych czarnych sukniach. Każda z nich oczywiście w innym klimacie, ale efekt był naprawdę świetny w obu przypadkach. Naszą uwagę zwróciła również suknia, którą na tym samym balu miała na sobie prezenterka Agnieszka Cegielska. Pani Agnieszka postanowiła odczarować zimę i postawiła na kolor i pasy. Kreacja świetnie podkreślała jej delikatną urodę. Klasyce nie poddaje się również Odeta Moro, która zachwyciła nas stylową biało-czerwoną sukienką, dodającą jej dziewczęcego uroku. Odjęła sobie kilka lat i wprowadziła na czerwony dywan nutkę optymizmu i szaleństwa. Naszą ulubioną stylizację zaprezentowała jednak gwiazda zza oceanu. Zdecydowanie zachwycająca, nowoczesna i bardzo stylowa Diane Kruger, która 6 grudnia podczas premiery filmu w Paryżu wystąpiła w kombinacji szarej, awangardowej marynarki i białej sukienki. Swoją nienaganną sylwetkę, aktorka podkreśliła grubym czarnym paskiem. Chcemy więcej takich stylizacji, naprawdę ciężko przejść obojętnie obok takiego zestawu. Trudno nie docenić również stylizacji Rity Ory. Jej outfity są odważne, nowatorskie, ale jednocześnie bardzo kobiece i świetnie podkreślają charakter samej artystki. Na naszej liście są również kreakcje Dakoty Johnson, która na premierach filmu „Nowe oblicze Greya” zachwycała prostymi, ale bardzo seksownymi kreacjami. Naszą faworytką jest czerwona...

 

A Wam, która stylizacja podoba się najbardziej?

2/12
Stylizacje tygodnia_DianeKruger
Copyright @Eastnews
2/12

Nasz ulubiona stylizacja Diane Kruger! Zdecydowanie najlepsza w tym tygodniu!

3/12
Paulina_sykut_Stylizacja
Copyright @Eastnews
3/12

Prezneterka Paulina Sykut-Jeżyna na pokazie mody marki Bizuu, wystąpiła w sukienkce z najnowszej kolekcji Bizuu. Bardzo ciekawe połączenie kolorów.

4/12
Iza_Janachowska_stylówka
Copyright @Eastnews
4/12

Izabela Janachowska wyglądała naprawdę świetnie na pokazie marki Bizuu.

5/12
Rita_Ora_Stylizacja
Copyright @Eastnews
5/12

Rita Ora w czerwieni podczas Tygodnia mody w Nowym Jorku. Super!

6/12
Małgosia_Bela_stylizacja
Copyright @Eastnews
6/12

Piękna Małgosia Bela podczas gali Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2018, wystąpiła w prostej pudrowej sukni na cienkich ramiączkach. Zjawiskowo...

7/12
Kinga_Rusin_stylizacja
Copyright @Eastnews
7/12

Czarna kreacja Kingi Rusin na Charytatywnym Balu Dziennikarzy bardzo nam się podobała.

8/12
Dakota_Johnson_stylizacja
Copyright @Eastnews
8/12

Dakota Johnson w dwóch kreacjach. Zdecydowanie bardziej podoba nam się czerwona.

9/12
Dakota_Johnson_stylizacja
Copyright @Eastnews
9/12

Biała świetnie podkreśla sylwetkę aktorki. Aż trudno uwierzyć, czy rzeczywiście Dakota jest w ciąży?

10/12
Kinga_Rusin_stylizacja
Copyright @Eastnews
10/12

Kinga Rusin w codziennej stylizacji na ulicach Warszawy. Świetny płaszcz!

11/12
Agnieszka_Cegielska_stylizacja
Copyright @Eastnews
11/12

Agnieszka Cegielska podczas Balu Dziennikarzy 2018. Postawiła na kolor i odważny deseń.

12/12
Woźniak-Starak
Copyright @Eastnews
12/12

Agnieszka Woźniak-Starak w pięknej czarnej kreacji podczas Balu Dziennikarzy 2018.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.