Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Dakota Johnson jest w ciąży?! 

Jej ostatnie stylizacje dają jednoznaczną odpowiedź!

Sabina Zięba 8 lutego 2018 09:00
Fot. East News

Dakota Johnson w przeciągu kilku lat zdobyła ogólnoświatową popularność za sprawą trylogii opowiadającej o erotycznej fascynacji między Christianem Greyem, a Anastasią Steele. W ostatnim czasie podczas oficjalnych wyjść aktorki dotyczących promocji „Nowego oblicza Greya”, niektórzy zauważyli zmianę w jej wyglądzie. Czy to prawda, że jest w ciąży?

Polecamy też: Już niedługo premiera „Nowego oblicza Greya”! Przypominamy najgorętsze sceny z pierwszej części... Pamiętacie je wszystkie?

Ciąża Dakoty Johnson

W styczniu tego roku magazyn „Heat” poinformował, że artystka jest w ciąży z wokalistą Coldplay, Chrisem Martinem (byłym mężem Gwyneth Paltrow). Informator pisma zapewniał: „Ona stara się ukrywać brzuszek jak tylko może, ale widać po niej, że wygląda nieco inaczej niż wcześniej i promienieje”. Plotki dodatkowo wzrosły po jednej z konferencji dotyczących „Nowego oblicza Greya” - pojawiła się na niej w bluzce z marszczeniami na wysokości pasa, które rzekomo miały maskować rosnący brzuszek. Uradowani fani zaczęli składać gratulacje i zachwycać się, że podobnie jak bohaterka filmowa, w którą się wciela, Dakota wkrótce będzie cieszyć się potomkiem. Jednak czy na pewno?

Fot. Instagram

 

Ostatnie stylizacje Dakoty Johnson

Aktorka w żadnym z wywiadów nie odniosła się do spekulacji, jednak jednoznaczny wniosek można wyciągnąć z jej ostatnich stylizacji. Dakota Johnson pojawiła się niedawno na promocji ostatniej części historii o Greyu w Hollywood, a także na jej oficjalnej premierze w Paryżu. Na pierwszym z wydarzeń pokazała się w czerwonej kreacji o długości midi na cienkich ramiączkach marki Cushnie et Ochs, natomiast w stolicy Francji zdecydowała się na biały, ozdobiony cekinami projekt maxi Mucci Prady. Co łączy kreacje? Otóż obie były bardzo dopasowane i podkreślały smukłą sylwetkę aktorki, tym samym zaprzeczając, że spodziewa się ona dziecka. Jednak to jej koledze z planu wkrótce może powiększyć się rodzina!

Fot. East News

 

Jamie Dornan kolejny raz zostanie ojcem?

Wiele spekulacji na paryskiej premierze wywołała natomiast sylwetka żony filmowego Greya! Jedwabna kreacja w kolorze indygo autorstwa Catherine Walker, podkreśliła figurę Amelii Werner, przez co każdy zwrócił uwagę na jej wydatny brzuszek. Myślicie, że to tzw. „ciąża spożywcza” czy Jamie Dornan wkrótce po raz trzeci zostanie ojcem?

Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.