Czy to zasługa jej stylistek, które ubierają również... Brada Pitta?

Marcin Brzeziński 22 stycznia 2020 13:29

Media na całym świecie są zgodne, Jennifer Aniston dawno nie wyglądała tak zachwycająco! Ale już przyczyną tego stanu tłumaczona jest różnie. Jedni uważają, to wynik rozkwitającego ponownie po latach związku aktorki z Bradem Pittem. Inni przypisują wspaniała formę Jennifer Aniston temu, że po raz pierwszy od wielu lat gwiazda Przyjaciół może pochwalić się prawdziwym sukcesem zawodowym. Jej rola w nakręconym z wielkim rozmachem i bajecznym budżetem serialu The Morning Show zbiera same świetne recenzje. Co więcej, przyniosła aktorce prestiżowe wyróżnienie na niedawnym rozdaniu SAG Awards. Są wreszcie tacy, którzy wspaniały wygląd Aniston łączą ze staraniami jej długoletnich stylistek. Jennifer Aniston jest bowiem ubierana przez słynne siostry Clare i Ninę Hallworth. Co może zabrzmieć sensacyjnie, to one również stylizują... Brada Pitta! Opowiadały na przykład za jego zabójczy smoking na Festiwalu w Wenecji! Pracowały z nim też ostatnio przy paru sesjach zdjęciowych do gazet i reklamie włoskiej marki Brioni!

Sekrety stylu Jennifer Aniston

Czy to uczucie, sukces zawodowy czy utalentowane stylistki stoją za tym, że Jennifer Aniston lśni ostatnio na czerwonych dywanach? Nie rozstrzygniemy ostatecznie, kto ma rację. Możemy za to zdradzić sekrety ostatnich stylizacji aktorki. Po pierwsze, Clare i Nina Hallworth przekonały swoją klientkę, że powinna ograniczyć liczbę kolorów, w których występuje. I to ograniczyć zdecydowanie. Za ich namową Jennifer Aniston pojawia się ostatnio prawie wyłącznie w czerni i bieli. barwy te dodają gwieździe klasy i subtelności, o czym mogliśmy przekonać się na przykład podczas niedawnych imprez Złote Globy i SAG Awards. Taki sam efekt daje to, że Jennifer Aniston najczęściej nie goni za nowościami tylko wybiera z suknie vintage. Tak było na wspomnianych już SAG Awards, podczas których gwiazda wzbudziła powszechne zainteresowanie wybierając suknię Christian Dior, którą pokazano po raz pierwszy na pokazie wiosna-lato 1999, kiedy marką dowodził John Galliano. Aktorka kupiła ją za namową swoich stylistek w luksusowym butiku LILY et Cie w Beverly Hills. I jak udowodnił to wieczór SAG Awards była to najlepsza z możliwych inwestycja. Czekamy więc na kolejne wspaniałe stylizacje szczęśliwej Jennifer Aniston, choć powodu jej szczęścia jest wciąż do końca nie znany... 

1/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
1/9

Jennifer Aniston na SAG Awards 2020 w vintage kreacji Diora, którą zaprojektował John Galliano.

2/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
2/9

Jennifer Aniston promuje serial „The Morning Show” w eleganckim czarny zestawie.

3/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
3/9

Jennifer Aniston na Złotych Globach 2020 w kreacji Diora z kolekcji haute couture.

4/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
4/9

Jennifer Aniston po wizycie w programie „Good Morning Amercia” w minimalistycznej białej mini.

5/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
5/9

Jennifer Aniston na gali Variety's 2019 Power Of Women w kreacji Alexandra McQueena.

6/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
6/9

Jennifer Aniston do casualowej stylizacji dodała stylową srebrną torebkę.

7/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
7/9

Jennifer Aniston na premierze „Murder Mystery” w Los Angeles w skórzanej kreacji Celine.

8/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
8/9

Jennifer Aniston na premierze filmu „Dumplin” w Los Angeles w błyszczącej mini od Stelli McCartney.

9/9
Jennifer Aniston stylizacje
Copyright @East News
9/9

Jennifer Aniston w kreacji Atelier Versace na przyjęciu Vanity Fair po Oscarach.

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.