JOLA CZAJA 10 listopada 2016 14:10
1/9
Warnke, Ostaszewska, Kulig, Dygant, Doda, Bachleda-Curuś, Premiera Pitbulla
Copyright @ONS
1/9

Premiera najnowszego filmu Patryka Vegi, „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” to dla polskich gwiazd okazja by zaprezentować się na czerwonym dywanie. Zobacz jak Alicja Bachleda-Curuś, Doda, Katarzyna Warnke, Agnieszka Dygant prezentowały się w wyszukanych kreacjach. Specjalnie dla czytelniczek Vivy.pl, strojom gwiazd przyjrzała się redaktor kreatywna VIVY!, Jola Czaja. Na Istagramie znana jako Czaja Wyczaja.

 

Zobacz jak na premierze zaprezentowali się aktorzy. Ich styl również oceniliśmy.

 

Film Patryka Vegi wchodzi do kin już 11 listopada.

 

Polecamy też: Czekacie na nowego „Pitbulla"? Ten materiał pokazuje, jak powstawał najnowszy film Patryka Vegi

2/9
Alicja Bachleda-Curuś na premierze Pitbulla
Copyright @ONS
2/9

Prostota stylizacji Alicja Bachleda-Curuś, inspirowana klasyką lat 50-tych, w stu procentach mnie urzekła. Aktorka wybrała kreację projektu Anny Krzyżanowskiej. To zrównoważona stylizacja pełna wdzięku. Wybór bieli  zapewnił jej wyróżnienie na czerwonym dywanie, a przełamanie stylizacji złotymi dodatkami i uzupełnienie współczesną fryzurą wspaniale dopełniło wyjątkową stylizację. ;)

 

Polecamy też: Alicja Bachleda-Curuś: "Jestem otwarta na miłość"

3/9
Katarzyna Warnke na premierze Pitbulla
Copyright @ONS
3/9

Kobiecość ubrana w nagość

 

Klasyka gatunku. Katarzyna Warnke wybrała współczesną wersję jedwabnego garnituru w wersji piżamowej, który obecnie króluje na salonach. To ponadczasowa stylizacja inspirowana stylem lat 40-tych. Perły, fryzura, dekolt, doskonały makijaż dopełniają całość.

 

Polecamy też: Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski o miłości jak z filmu, różnicy wieku i... temperamentów

 

4/9
Maja Ostaszewska na premierze Pitbulla
Copyright @ONS
4/9

Stylizacja Mai Ostaszewskiej to ogromne zaskoczenie. Gwiazda postawiła na prostą stylizację retro, nadając jej ponadczasowego, neoromantycznego looku. Kontrast miedzy tematyką filmu a jej gotycką kreacją dał pożądany efekt i wyróżniał aktorkę spośród gwiazd. Ta kreacja zdecydowanie pasuje do Mai.

5/9
Joanna Kulig na premierze Pitbulla
Copyright @ONS
5/9

Gwiazda sięgnęła po look, który w obecnym czasie rządzi w modzie - garnitur. Joanna Kulig wystąpiła w najmodniejszym garniturze tego sezonu, w kolorze czarnym. Jednak total look jaki zastosowała jest wykorzystany zbyt dosłownie.  Połysk garnituru przyćmił osobowość aktorki.  Mimo że jest to bardzo poprawna stylizacji, to muszę przyznać, że nie położyła nas na kolana.

 

Polecamy też: Czekacie na nowego „Pitbulla"? Ten materiał pokazuje, jak powstawał najnowszy film Patryka Vegi

6/9
Agnieszka Dygant na premierze Pitbulla
Copyright @ONS
6/9

Agnieszka Dygant wybrała dość kontrowersyjną i awangardową stylizację w duchu nowej fali mody Alexandra McQueena. Postawiła na nowoczesność. Brawa! Aktorka jest w świetnej formie. Kreacja odkrywająca więcej ciała, tylko to podkreśliła. Tak awangardowa stylizacja nie potrzebowała jednak tak mocnych dodatków. Czasem mniej znaczy więcej.

 

Polecamy też: Wiecie, że Agnieszka Dygant była... punkówą? A wszystko, jak zdradziła, przez niski popęd seksualny

7/9
Paulina Smaszcz-Kurzajewska, premiera Pitbulla
Copyright @ONS
7/9

Sto procent kobiety w kobiecie

Elegancki płaszcz z motywami piór w stylu art déco. Przepiękna kobieta w glamourowym wydaniu na czerwonym dywanie. Paulina Smaszcz-Kurzajewska jak zwykle wygląda obłędnie. Zawsze elegancka i perfekcyjna w każdym calu. Doskonały makijaż tylko dopełnił jej wygląd. Paulina została twarzą i ambasadorką kolekcji polskiego projektanta, Roberta Czerwika.

8/9
Doda, na premierze Pitbulla
Copyright @ONS
8/9

Królowa czerwonego dywanu jest tylko jedna

 

Doda jak mało kto wie, jak stylizacją podkreślić swoje kobiece atuty. Gotycka forma sukni w wydaniu niezwykle seksowym, pasuje do jej osobowości i charakteru. Na czerwonym dywanie podkreśliła, kto jest królową sceny.

 

Polecamy też: Czekacie na nowego „Pitbulla"? Ten materiał pokazuje, jak powstawał najnowszy film Patryka Vegi

9/9
Katarzyna Sowińska, premiera Pitbulla
Copyright @ONS
9/9

Garnitur razy trzy

 

Ewidentnie aktorki tym razem postawiły na najbardziej pożądaną w tym sezonie rzecz kobiecej garderoby - garnitur. Obserwowaliśmy jego różne odsłony. Katarzyna Sowińska również zaufała trendom. Wybrała niezwykle kobiecy garnitur, tym razem w modnym kolorze - czerwieni. Doskonała stylizacja gwiazdy jest ogromną zasługą duetu projektantów, Piotra Sałaty i Radka Rocińskiego. Kasia świetnie prezentuje się w  tej stylizacji. Natomiast uważam, że kolor czerwonego dywanu, nieco ją przyćmił.

 

Polecamy też: Czekacie na nowego „Pitbulla"? Ten materiał pokazuje, jak powstawał najnowszy film Patryka Vegi

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.