Alicja Bachleda-Curuś w "Vivie!", wrzesień 2015
Fot. Dennis Leupold
Tylko u nas

Alicja Bachleda-Curuś: "Jestem otwarta na miłość"

kc 7 października 2015 13:35
Alicja Bachleda-Curuś w "Vivie!", wrzesień 2015
Fot. Dennis Leupold

Czy z kimś się spotyka? Jak wyglądają jej relacje z ojcem jej synka, Henia, Colinem Farrellem? Czy to prawda, że wróciła do dawnego chłopaka? Alicja Bachleda-Curuś przeważnie nie komentuje plotek. W "Vivie!" zrobiła wyjątek i opowiedziała co nieco o swoim życiu uczuciowym.

 

Przyznała, że zawsze chciała mieć pełną rodzinę, co nie znaczy, że teraz nie jest szczęśliwa!

W pewnym momencie zdałam sobie sprawę z tego, że Henio nie będzie mieć rodziny, która mieszka pod jednym dachem i pojawił się strach. Przecież to w czym ja się wychowałam, to moje przepiękne dzieciństwo jest tym właściwym! Natomiast teraz, obserwując Henia i to jakim jest szczęśliwym dzieckiem, moją sytuację i to jaką mamy super fajną relację z jego tatą i to, że Henio tak naprawdę w tym wszystkim odnalazł się wspaniale i to, że dokoła niestety coraz więcej rozstających się par, którym nie udaje się rozstać w tak fajnej energii jak nam, to myślę, że ten model rodziny, który my reprezentujemy jest równie dobry. I myślę, że mam dużo szczęścia.

Alicja Bachleda-Curuś w
Fot. Dennis Leupold

 

Czy to znaczy, że nie zamierza się już z nikim wiązać? Nie. Ale to musi być związek naprawdę silny.

A miłość… Miłość jest najważniejsza! I w moim przypadku musi być bardzo mocna, żeby u mojego boku pojawił się mężczyzna, z którym chcę spędzać życie. Jestem i zawsze byłam otwarta na miłość , tylko w tej chwili ta miłość musi sprostać o wiele większym oczekiwaniom.

Przez te cztery lata, od kiedy rozstała się z Colinem Farrellem, wciąż słyszy się o jej rzekomych, nowych "chłopakach". Kiedyś przejmowała się plotkami. A teraz?

Troszkę się przyzwyczaiłam. Mnie to denerwuje mniej, być może bardziej denerwuje to osoby, które są tu na miejscu. Być może moją rodzinę, być może denerwowało to osoby, z którymi rzeczywiście w danym czasie byłam, a pisano, że jestem z kimś innym. Jest pewne niebezpieczeństwo, że takie plotki wykreują nieprawdziwe opinie, czy wyobrażenie o mojej osobie, i ja zostawiając to zupełnie bez komentarza, pewnie przyczyniam się do tego obrazu. Ale z drugiej strony wydaje mi się, że gra z plotkami, blokowanie ich jest nie do końca w moim stylu, męczące, niezdrowe i nieskuteczne. Zostawiam je.

Więcej w najnowszym numerze "Vivy!", od czwartku na rynku.

 

Alicja Bachleda-Curuś w
Fot. Dennis Leupold

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.