Melania stylizacje 2021
Fot. East News/Getty Images
Ze świata mody

Ostatnie stylizacje Melanii Trump zachwycają! Jakie marki wybrała?

Florydę przywitała w wyjątkowej sukience!

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2021 15:29
Melania stylizacje 2021
Fot. East News/Getty Images

Melania Trump i Donald Trump opuścili Biały Dom. Wczoraj 20 stycznia 2021, o godzinie 17:00 czasu polskiego odbyło się zaprzysiężenie nowej głowy państwa – Joe Bidena – w którym ani Donald Trump, ani Melania Trump nie uczestniczyli. Melania Trump, której wystąpienie można obejrzeć w sieci, podziękowała z wszystkim Amerykanom za to, że mogła im służyć jako Pierwsza Dama. Obiecała, że nie zapomni wszystkich spotkanych ludzi oraz ich historii związanych z miłością do ojczyzny i determinacją. Odniosła się podobnie jak mąż do zamieszek z 7 stycznia. „Przemoc nigdy nie jest odpowiedzią i nigdy nie będzie usprawiedliwiana. […] Niezależnie od okoliczności proszę każdego Amerykanina: reprezentujcie sobą na co dzień wartości programu "Bądź najlepszym". Koncentrujmy się na tym, co nas jednoczy. Wznieśmy się ponad to, co nas dzieli. Zawsze wybierajmy miłość zamiast nienawiści, pokój zamiast przemocy. A innych stawiajmy przed sobą”.

Ostatnie stylizacje Melanii Trump 2021 - czy przejdą do historii?

Na swoje ostatnie publiczne wystąpienie w charakterze pierwszej damy Melania Trump włożyła czarną ołówkową spódnicę od Dolce & Gabbana, do której dobrała żakiet Chanel i wysokie szpilki Louboutin. Naszą uwagę zwróciła też ciemna torebka. Okazuje się, że akcesorium nie należy do najtańszych. Niepozornie wyglądająca torba Hermes z krokodylej skóry kosztuje około... 280 tysięcy złotych. Melania Trump przepada za tą marką. Taką samą torbę miała ze sobą podczas wizyty w Polsce w 2017 roku.

Melania Trump zachwyca na lotnisku 2021
Fot. Getty Images

Torebka Hermes Melania Trump
Fot. East News

Podczas lotu na Florydę, Melania Trump postanowiła jednak zmienić stylizację. Tym razem wybrała wzorzystą, długą sukienkę Gucci. Zmieniła również obuwie i zamiast szpilek miała na sobie eleganckie baleriny. Wyglądała nowocześnie, elegancko a jednocześnie lekko. Ta stylizacja bardzo przypadła nam do gustu. A Wy co myślicie, czy ostatnie outfity Melanii Trump przejdą do historii?

Melania Trump wita Californię 2021
Fot. East News

Melania w Gucci
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.