Zgadzacie się z naszym wyborem?

Marcin Brzeziński 25 grudnia 2019 19:29

Wybraliśmy najlepiej ubrane Polki roku 2019! Przez mijające miesiące uważnie obserwowaliśmy pokazy mody, bale i premiery. Nie zapomnieliśmy tez o festiwalach filmowych i imprezach marek kosmetycznych. Na podstawie naszych spostrzeżeń wybraliśmy najlepiej ubrane Polki kończącego się właśnie roku. Są wśród nich kobiety wyjątkowe: aktorki, dziennikarki, stylistki oraz kobiety biznesu. Jest też niezwykła blogerka. Są zwolenniczki modowych poszukiwań, ale też panie bez reszty oddane sprawdzonej klasyce. Są doświadczone bywalczynie oraz osoba zaczynająca swą przygodę ze „ściankami” i czerwonymi dywanami. Zobaczcie, kto znalazł się na naszej liście najlepiej ubranych Polek roku 2019. Pamiętajcie też, że w ramach finałowej dwunastki kolejność miejsc jest całkowicie przypadkowa. Jesteśmy ciekawi, jak by wyglądała wasza lista? 

1/12
bal TVN 2019, Grażyna Torbicka
Copyright @Piotr Molecki/East News
1/12

1. Grażyna Torbicka
Poprowadzi każda imprezę z wdziękiem, profesjonalizmem i bardzo stylowo! Więc jeśli ktoś miałby nam kiedykolwiek wręczać nagrodę, chcielibyśmy by była to właśnie… Grażyna Torbicka!

2/12
Najlepiej ubrane Polki w 2019 roku Julia Wieniawa
Copyright @Akpa
2/12

2. Julia Wieniawa
Siła i urok młodości. Nie zawsze w naszym stylu, ale zawsze w centrum uwagi. Przewidujemy więc, że najlepsze dopiero przed nami i… przed nią!

3/12
Copyright @AKPA
3/12

3. Joanna Horodyńska
Właścicielka chyba najciekawszej i wciąż powiększającej się o najbardziej pożądane stroje i dodatki garderoby nad Wisłą. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co się nosi w Paryżu czy Nowym Jorku… spójrzcie na nią!

4/12
Najlepiej ubrane Polki w 2019 roku Bogna Sworowska
Copyright @Akpa
4/12

4. Bogna Sworowska
Świetna zarówno w wydaniu casualowym, klasycznym, jak i awangardowym. A że bywa często jej garderoba musi nie mieć dna…

5/12
Najlepiej ubrane Polki w 2019 roku Kasia Sokołowska
Copyright @Akpa
5/12

5. Katarzyna Sokołowska
Kto ma się znać na modzie, jak nie reżyserka najważniejszych pokazów w Polsce? Jej wyczuciu stylu ufają więc od lat najlepsi polscy projektanci. PS. W tym roku zadebiutowała jej marka Emeralds and Crocodiles!

6/12
Najlepiej ubrane Polki w 2019 roku Małgorzata Kożuchowska
Copyright @Akpa
6/12

6. Małgorzata Kożuchowska
Z uznaniem obserwowaliśmy powrót aktorki na czerwone dywany. I to w wersji udoskonalonej i wolnej od wszelkich stylizacyjnych niedoskonałości. Z pełnym spokojem czekamy więc na ciąg dalszy!

7/12
Najlepiej ubrane Polki w 2019 roku Joanna Przetakiewicz
Copyright @Akpa
7/12

7. Joanna Przetakiewicz
Jak mało kto wie, jak osiągnąć pożądany efekt zarówno w modzie, jak i w życiu. W tym roku dała się też poznać jako… projektantka stylowych dodatków wnętrzarskich. Twierdzi, że szczęście przynoszą jej świece zapachowe. Chyba warto spróbować?

8/12
pokaz Łukasz Jemioł jesień/zima 2019/20, Małgorzata Rozenek-Majdan
Copyright @VIPHOTO/East News
8/12

8. Małgorzata Rozenek-Majdan
Zawsze uśmiechnięta i gotowa by pozować do zdjęć! Uwielbia styl glamour doprawiony sporą dawką seksapilu, choć nie można tez zapominać o luksusowych dodatkach… PS. Proszę przyjąć nasze najszczersze gratulacje!

9/12
JESSICA MERCEDES,Giambattista Valli x H&M
Copyright @East News
9/12

9. Jessica Mercedes
Jedna z najbardziej znanych blogerek modowych i od niedawna właścicielka własnej marki oraz butiku. Długo pracowała na swoją pozycję, więc już nie musi nic udowadniać!

10/12
Aneta Kręglicka, pokaz MMC
Copyright @Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
10/12

10. Aneta Kręglicka
Bizneswoman, muza projektantów. Kobieta z klasą. Naprawdę trudno uwierzyć, że Miss Świata została wybrana aż 30 lat temu!

11/12
bal TVN 2019, Monika Olejnik
Copyright @Piotr Molecki/East News
11/12

11. Monika Olejnik
Bez niej zarówno polskie dziennikarstwo polityczne, jak i czerwone dywany straciły wiele ze swojego charakteru. Jej szczególna pasja to buty, torebki i kapelusze. W tej dziedzinie nie ma sobie równych!

12/12
Najlepiej ubrane Polki w 2019 roku Ada Fijał
Copyright @Akpa
12/12

12. Ada Fijał
Jako jedna z niewielu znanych Polek nigdy nie bała się kolorów. Wie, że moda to zabawa, a ona świetnie zna zasady tej gry. Poprosimy o oklaski dla Ady Fijał i wszystkich wyjątkowych kobiet z naszej listy najlepiej ubranych Polek roku 2019!

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?