Zobaczcie najbardziej stylowe pary w show-biznesie!

Sabina Zięba 19 stycznia 2018 15:00

Choć mówi się, że przeciwieństwa się przyciągają, jest to tylko połowiczna prawda. Od zawsze ludzi fascynuje to, co nowe i inne, jednak z biegiem czasu, tworząc parę z daną osobą, przejmujemy od niej pewne zachowania, gesty, mimikę, sposób przeżywania emocji, a także zdarza się, że... upodabniamy się do niej z wyglądu! Co więcej, naukowo udowodniono, że te pary, które upodobniają się do siebie bardziej, są  równocześnie bardziej zadowolone ze związku i rzadziej się rozchodzą. 

 

Polecamy też: Zobaczcie 11 największych przystojniaków Hollywood w dzieciństwie! Czyż nie byli słodcy?
 

W naszej galerii możecie zobaczyć niesamowite duety w życiu prywatnym, jak i na czerwonym dywanie. Te pary razem pracują nad stylem, mają podobny gust i wspólnie wspaniale się prezentują. Nawet podczas zwykłych codziennych wyjść ich outfity kolorystycznie ze sobą współgrają!

1/8
Copyright @East News
1/8

Wokalista „Maroon 5” Adam Levine i modelka Behati Prinsloo są małżeństwem od 2014 roku. Para ma córeczkę Dusty Rose, a kolejne dziecko już jest w drodze! Oboje uwielbiają styl sportowy.

2/8
Copyright @East News
2/8

Blake Lively i Ryan Reynolds poznali się w 2011 roku na planie filmu „Green Lantern”. Szybko między nimi zaiskrzyło i rok później wzięli ślub. W 2014 roku na świat przyszła ich pierwsza córka James, natomiast w 2016 kolejna Ines. Wspólnie tworzą zgrany duet, a ich stylizacje są jednocześnie eleganckie i wygodne. 

3/8
Copyright @East News
3/8

Justin Timberlake tworzy parę z Jessicą Biel już od blisko 10 lat! Mimo kryzysów i krótkiego rozstania, para pobrała się w 2012 roku. Trzy lata później na świat przyszedł ich syn Silas Randall. W ubraniach kochają wygodę i stonowane kolory.

4/8
Copyright @East News
4/8

Nie ma osoby, która nie zwróciłaby uwagi na często dopasowane outfity Victorii i Davida Beckhamów. Oboje kochają elegancję. W ciągu ich 19-letniego (!) związku ich styl przeszedł ogromną metamorfozę, lecz teraz zawsze prezentują się z klasą.

5/8
Copyright @East News
5/8

Aktorka i blogerka Olivia Palermo oraz model Johannes Huebl są małżeństwem od 2014 roku. Co roku przez media na całym świecie są wymieniani jako jedna z najbardziej stylowych par.

6/8
Copyright @East News
6/8

Jennifer Aniston i Justin Theroux na co dzień stawiają na sportową elegancję. 

7/8
Copyright @East News
7/8

Kate Bosworth i Michael Polish często dopasowują się kolorystycznie stylizacjami!

8/8
Copyright @East News
8/8

Mimo młodego wieku Zayn Malik i Gigi Hadid są ze sobą od 2015 roku. Śledzą najnowsze trendy i kochają styl sportowy. Chętnie łączą ze sobą ubrania z różnych półek i stylów.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.