Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Stylizacje gwiazd

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w takich samych stylizacjach!

Wybrali się na spacer z dziećmi!

Redakcja VIVA! 16 marca 2020 19:31
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w czasie kwarantanny spędzają czas przede wszystkim w domu, o czym otwarcie komunikują w social mediach. Wspierają akcję promowaną przez polskie gwiazdy #zostajewdomu. Rodzinny czas na pewno bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie przyszłej mamy. Jej wczorajsza stylizacja w oversize'owej bluzie i oryginalnych skarpetach wzbudziła zainteresowanie użytkowników. Pod postem pojawiło się ponad tysiąc komentarzy. Jak popularna rodzina spędza kolejny dzień kwarantanny?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w takich samych kurtkach polskiego projektanta

Dzisiejszy dzień Małgorzata Rozenek-Majdan razem z rodziną spędziła na spacerze. Udali się jednak w miejsce, w którym nie widać było spacerujących ludzi. Gdzie mogli spokojnie odpocząć, w przyjemnych i bezpiecznych okolicznościach natury. Para, która słynie z podobnego stylu, spacerowała w takich samych kurtach projektu Roberta Kupisza. Kurtka jest obecnie dostępna w sklepie internetowym projektanta w cenie 1192 zł. Małżonkowie wybrali również szare spodnie dresowe i bluzy z kapturem. Lubicie jak ubierają się podobnie?

Fatalne zdjęcie w tych kurtkach. Coś okropnego. Jak tak można błaznować???

Świetne zdjęcia i wspaniałe poczucie humoru

Super kurtki💖. Ale czy muszą być takie drogie?😟

Uważajcie kochani na siebie

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pixy i Dixy / Flip i Flap 😂😂😂 kwarantanna #dzień4 ✌️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.