Księżna Kate w niebieskim płaszczu 2019
Fot. Getty Images
Królewskie życie

Księżna Kate zaprezentowała się w pięknym płaszczu Alexandra McQueena!

Nie zgadniecie ile kosztował!

Redakcja VIVA! 27 września 2019 15:31
Księżna Kate w niebieskim płaszczu 2019
Fot. Getty Images

W czwartkowe popołudnie książę i księżna Cambridge wzięli udział w ceremonii chrztu popularnego statku badawczego. Towarzyszył im również znany brytyjski biolog Sir David Attenborough. Podczas tej niezwykłej ceremonii Kate wyglądała jak zawsze wspaniale! Zaprezentowała się w oszałamiającym płaszczu  Aleksandra McQueena, a w ręku trzymała kopertówkę Asprey. Ten płaszcz poddała po raz kolejny recyklingowi. Widzieliśmy ją w tym samym płaszczu w 2014  roku, podczas 70. rocznicy obchodów D-Day.

Tutaj Księżna Kate podczas obchodów 70. rocznicy D-DAY w 2014 roku

Kate Księżna 2014
Fot. East News

Kate Księżna 2014
Fot. East News

Chrzest statku badawczego 26 września 2019 - Księżna Kate

Podczas swojego wystąpienia William i Kate zostali oprowadzeni po statku i spotkali się z zespołem inżynierów - w tym z młodymi uczniami, którzy byli zaangażowani w budowę. Para królewska usłyszała również od kapitanów i członków załogi statku, o jego zdolnościach do łamania lodu i systemach nawigacyjnych.

Księżna Kate 2019, niebieski płaszcz
Fot. East News

Księżna Kate  w tym samym płaszczu w 2019 roku

Ostatni raz widzieliśmy księżną Kate w minionym tygodniu, kiedy złożyła wizytę w Family Nurse Partnership - dobrowolnym programie wizyt domowych dla rodziców w wieku do 24 lat. W czarnych spodniach z wysokim stanem i koszuli, również wyglądała zachwycająco.

Czy Księżna Kate miała już na sobie niebieski płaszcz i ile kosztuje?

Już dawno zauważyliśmy, że Kate lubi wracać do swoich ulubionych i sprawdzonych outfitów. Ten płaszcz miała na sobie w 2014 roku. Nie ma się czemu dziwić, ma piękny kolor, użytkowe kieszenie i podkreślający talię pasek. To naprawdę super stylizacja! Do płaszcza księżna dobrała granatowe szpilki i piękną kopertówkę. Płaszcz kosztował 2,345 funtów, czyli około 12 tysięcy złotych.

Księżna Kate 2019, niebieski płaszcz
Fot. East News

Księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!