Księżna Kate w niebieskim płaszczu 2019
Fot. Getty Images
Królewskie życie

Księżna Kate zaprezentowała się w pięknym płaszczu Alexandra McQueena!

Nie zgadniecie ile kosztował!

Redakcja VIVA! 27 września 2019 15:31
Księżna Kate w niebieskim płaszczu 2019
Fot. Getty Images

W czwartkowe popołudnie książę i księżna Cambridge wzięli udział w ceremonii chrztu popularnego statku badawczego. Towarzyszył im również znany brytyjski biolog Sir David Attenborough. Podczas tej niezwykłej ceremonii Kate wyglądała jak zawsze wspaniale! Zaprezentowała się w oszałamiającym płaszczu  Aleksandra McQueena, a w ręku trzymała kopertówkę Asprey. Ten płaszcz poddała po raz kolejny recyklingowi. Widzieliśmy ją w tym samym płaszczu w 2014  roku, podczas 70. rocznicy obchodów D-Day.

Tutaj Księżna Kate podczas obchodów 70. rocznicy D-DAY w 2014 roku

Kate Księżna 2014
Fot. East News

Kate Księżna 2014
Fot. East News

Chrzest statku badawczego 26 września 2019 - Księżna Kate

Podczas swojego wystąpienia William i Kate zostali oprowadzeni po statku i spotkali się z zespołem inżynierów - w tym z młodymi uczniami, którzy byli zaangażowani w budowę. Para królewska usłyszała również od kapitanów i członków załogi statku, o jego zdolnościach do łamania lodu i systemach nawigacyjnych.

Księżna Kate 2019, niebieski płaszcz
Fot. East News

Księżna Kate  w tym samym płaszczu w 2019 roku

Ostatni raz widzieliśmy księżną Kate w minionym tygodniu, kiedy złożyła wizytę w Family Nurse Partnership - dobrowolnym programie wizyt domowych dla rodziców w wieku do 24 lat. W czarnych spodniach z wysokim stanem i koszuli, również wyglądała zachwycająco.

Czy Księżna Kate miała już na sobie niebieski płaszcz i ile kosztuje?

Już dawno zauważyliśmy, że Kate lubi wracać do swoich ulubionych i sprawdzonych outfitów. Ten płaszcz miała na sobie w 2014 roku. Nie ma się czemu dziwić, ma piękny kolor, użytkowe kieszenie i podkreślający talię pasek. To naprawdę super stylizacja! Do płaszcza księżna dobrała granatowe szpilki i piękną kopertówkę. Płaszcz kosztował 2,345 funtów, czyli około 12 tysięcy złotych.

Księżna Kate 2019, niebieski płaszcz
Fot. East News

Księżna Kate 2019
Fot. Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.