Te kreacje są hołdem złożonym Królowej Ludzkich Serc!

Sabina Zięba 24 kwietnia 2018 12:30

Od chwili, gdy w poniedziałkowy poranek 23 kwietnia media obiegła informacja, że księżna Kate urodziła syna, świat czekał na moment pojawienia się pary królewskiej przed szpitalem. Stało się to siedem godzin później. Małżonka księcia Williama po raz kolejny podbiła serca Brytyjczyków, ponieważ swoim czerwonym strojem oddała hołd księżnej Dianie.

Jej wczorajsza kreacja przywodziła na myśl look Królowej Ludzkich Serc z 1984 roku, kiedy to na świat przyszedł książę Harry. Co ciekawe, to nie pierwszy raz, kiedy Kate zainspirowała się stylizacją Diany. W 2013 roku, gdy księżna urodziła księcia George'a, przed porodówką pozowała do zdjęć w błękitnej kreacji w białe groszki. Diana po pierwszym porodzie pojawiła się przed szpitalem w sukience w dokładnie taki sam wzór. 

Wczorajsza kreacja Kate pochodzi z atelier projektantki Jenny Packham, na której projekty zdecydowała się również przy dwóch poprzednich porodach. Dla portalu Money stylistka Dawn Del Russo stwierdziła: „Możemy oszacować przedział cenowy dla indywidualnie projektowanej sukni w wysokości od 3000 do 7500 dolarów, w oparciu o inne projekty Jenny Packham”. Księżna dobrała do niej szpilki Gianvito Rossi za około 675 dolarów. Zobaczcie te stylizacje w naszej galerii!  

1/6
Copyright @East News
1/6

Księżna Kate w kreacji Jenny Packham i szpilkach Gianvito Rossi.

2/6
Copyright @East News
2/6

Księżna Diana w 1984 roku po narodzinach księcia Harry'ego.

3/6
Copyright @East News
3/6

Księżna Kate po narodzinach trzeciego dziecka.

4/6
Copyright @East News
4/6

Przyznacie, że ich stylizacje są podobne?

5/6
Copyright @East News
5/6

W 2013 roku Kate zdecydowała się na projekt Packham w błękitnym kolorze.

6/6
Copyright @East News
6/6

Diana po pierwszym porodzie zjawiła się przed szpitalem również w niebieskiej sukience w kropki.

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.