Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta za 10 tysięcy złotych
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Anna Lewandowska z luksusową torebką za 10 tysięcy złotych!

Podobną znajdziesz w polskiej sieciówce!

Redakcja VIVA! 28 marca 2020 13:29
Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta za 10 tysięcy złotych
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, materiały prasowe

Anna Lewandowska z torebką włoskiego domu mody za 10 tysięcy złotych! Zobaczyliśmy ją na jednym ze zdjęć, które znana trenerka zamieściła na swoim koncie na Instagramie. Anna Lewandowska ma na nim brązowe, sztuczne futro z kolekcji Mango, dresy 4F i modne w tym sezonie buty sportowe w typie ugly shoes. W ręku trzyma zaś pasek niewielkiej czarnej torebki. Anna Lewandowska sama oznaczyła markę, która wyprodukowała jej torebkę. A jest to luksusowy włoski dom mody Bottega Veneta. Ale nawet gdy nie było oznaczenia markę tę można bez trudu zidentyfikować. Torebka ozdobiona jest bowiem plecionką z pasków tak charakterystyczną dla wyrobów Bottega Veneta.

Luksusowa torebka Anny Lewandowskiej. Gdzie kupić podobną?

Marka Bottega Veneta przeżywa ostatnio swój renesans. Przypomnijmy tylko, że platforma internetowa Vestiaire Collective, która od dziesięciu lat specjalizuje się w pośredniczeniu w sprzedaży i używanych (i prawie nowych) ubrań oraz akcesoriów luksusowych marek uznała, że dodatki właśnie tej marki będą najbardziej pożądane w 2020 roku. Ale wracajmy do naszej torebki. Model o nazwie Padded Cassette Bag, który znalazł się w garderobach m.in. Anny Lewandowskiej, Joanny Przetakiewicz czy Jessiki Mercedes kosztuje około 10 tysięcy złotych. Dostępny jest w ofercie luksusowych sklepów internetowych. Ale nie trzeba się wcale rujnować, żeby mieć bardzo podobną torebkę. Model z czarną plecionką ze skóry znaleźliśmy również w ofercie polskiej marki Reserved. Kosztuje… 99,99 złotych!

Torebka polskiej marki Reserved.

Torebka Reserved wiosna 2020
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.