Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta za 10 tysięcy złotych
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Anna Lewandowska z luksusową torebką za 10 tysięcy złotych!

Podobną znajdziesz w polskiej sieciówce!

Redakcja VIVA! 28 marca 2020 13:29
Anna Lewandowska z torebką Bottega Veneta za 10 tysięcy złotych
Fot. Instagram @annalewandowskahpba, materiały prasowe

Anna Lewandowska z torebką włoskiego domu mody za 10 tysięcy złotych! Zobaczyliśmy ją na jednym ze zdjęć, które znana trenerka zamieściła na swoim koncie na Instagramie. Anna Lewandowska ma na nim brązowe, sztuczne futro z kolekcji Mango, dresy 4F i modne w tym sezonie buty sportowe w typie ugly shoes. W ręku trzyma zaś pasek niewielkiej czarnej torebki. Anna Lewandowska sama oznaczyła markę, która wyprodukowała jej torebkę. A jest to luksusowy włoski dom mody Bottega Veneta. Ale nawet gdy nie było oznaczenia markę tę można bez trudu zidentyfikować. Torebka ozdobiona jest bowiem plecionką z pasków tak charakterystyczną dla wyrobów Bottega Veneta.

Luksusowa torebka Anny Lewandowskiej. Gdzie kupić podobną?

Marka Bottega Veneta przeżywa ostatnio swój renesans. Przypomnijmy tylko, że platforma internetowa Vestiaire Collective, która od dziesięciu lat specjalizuje się w pośredniczeniu w sprzedaży i używanych (i prawie nowych) ubrań oraz akcesoriów luksusowych marek uznała, że dodatki właśnie tej marki będą najbardziej pożądane w 2020 roku. Ale wracajmy do naszej torebki. Model o nazwie Padded Cassette Bag, który znalazł się w garderobach m.in. Anny Lewandowskiej, Joanny Przetakiewicz czy Jessiki Mercedes kosztuje około 10 tysięcy złotych. Dostępny jest w ofercie luksusowych sklepów internetowych. Ale nie trzeba się wcale rujnować, żeby mieć bardzo podobną torebkę. Model z czarną plecionką ze skóry znaleźliśmy również w ofercie polskiej marki Reserved. Kosztuje… 99,99 złotych!

Torebka polskiej marki Reserved.

Torebka Reserved wiosna 2020
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.