ZE ŚWIATA MODY

Gigi Hadid zaprojektowała nową kolekcję dla marki Tommy Hilfiger!

Czy powtórzy sukces wcześniejszych projektów?

Marcin Brzeziński 22 lutego 2018 15:00

Kolekcja TommyXGigi na wiosnę 2018 jest czwartą zaprojektowaną przez Tommy’ego Hilfigera we współpracy z Gigi Hadid, supermodelką i ambasadorką kobiecej linii tej marki. Jej premiera będzie miała miejsce na wybiegu show TOMMYNOW “See Now, Buy Now”, który 25 lutego 2018 roku zamknie Fashion Week w Mediolanie. A w skład kolekcji wejdą ubrania, buty, akcesoria, stroje kąpielowe, okulary i zegarki.

Co było inspiracją kolekcji TommyXGigi?

„Kolekcja TommyXGigi na wiosnę 2018 inspirowana jest prędkością i wyścigami, łącząc moją miłość do sportów motorowych z charakterystycznym dla Gigi zamiłowaniem do stylu athleisure” – powiedział Tommy Hilfiger. Zaś Gigi Hadid dodała: „Projekty na wiosnę 2018 są kompletnie inne od tego, co zrobiliśmy dotychczas i nie mogę się doczekać, żeby zobaczyć, jak odbiorą ją fani marki na całym świecie”.

Detale w kolekcji TommyXGigi

Kolekcja TommyXGigi na wiosnę 2018 to wyraz uczucia, jakim Tommy Hilfiger darzy sporty motorowe. Na przykład charakterystyczne dla marki zestawienia czerwieni, bieli i niebieskiego uatrakcyjniły związane z szybkimi samochodami printy – pasy wyścigowe, graficzne badge i wyszywane logotypy. A dzięki dzięki wyrafinowanym detalom takim, jak złote zamki czy lamówki sportowe w charakterze ubrania zyskały luksusowe wykończenie.

Projekty na wiosnę 2018 są kompletnie inne od tego, co zrobiliśmy dotychczas

Zresztą oceńcie sami, czy Gigi Hadid udało się stworzyć kolejną przebojową kolekcję! ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.