Ewa Błaszczyk w białej stylizacji  Człowiek Roku Wprost 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
O tym się mówi

Ewa Błaszczyk zachwyciła w białej stylizacji na gali Człowieka Roku „Wprost” 2022

Podczas wydarzenia aktorka odebrała wyjątkową nagrodę!

Marta Cieplak 31 stycznia 2023 21:31
Ewa Błaszczyk w białej stylizacji  Człowiek Roku Wprost 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Dziś, 31 stycznia 2023 w Warszawie, odbyła się uroczysta gala, podczas której przyznano nagrodę Człowieka Roku „Wprost” 2022. Na imprezie pojawili się nie tylko laureaci, ale także znakomici goście. Jednak uwagę wszystkich przykuła Ewa Błaszczyk w białej stylizacji od stóp do głów i klasycznym, ale przykuwającym wzrok makijażu. Aktorka wyglądała zachwycająco.

ZOBACZ TAKŻE: Tak brzmiały ostatnie słowa córki Ewy Błaszczyk, zanim zapadła w śpiączkę. Ta historia łamie serce...

Ewa Błaszczyk na rozdaniu nagród Człowiek roku „Wprost” 2022

W tym roku wyróżnienie przyznawane przez tygodnik „Wprost” trafiło nie do jednej, a do kilku osób. Człowiekiem Roku 2022 został wicepremier i minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak. Przyznano także dwie nagrody specjalne – honorowym tytułem Człowieka Roku „Wprost” został wyróżniony Wołodymyr Zełenski oraz Antony Blinken. 

Dodatkowo podczas gali świętowano 40-lecie istnienia  tytułu „Wprost” i z tej właśnie okazji postanowiono przyznać jeszcze nagrody dla Ludzi 40-lecia. W kategorii kultura otrzymała ją Irena Santor, w kategorii nauka Zbigniew Religa, w kategorii media Dariusz Szpakowski, a Ewa Błaszczyk w kategorii działalność społeczna. Aktorka i działaczka charytatywna, a także założycielka fundacji Akogo oraz kliniki „Budzik” została w ten sposób doceniona za niezwykłe działania na rzecz opieki i wybudzeń dzieci oraz dorosłych ze śpiączki.

Ewa Błaszczyk na gali pojawiła się w białym garniturze składającym się z marynarki ze stójką i spodni z wąskimi nogawkami. Do tego dobrała półsportowe buty w tym samym odcieniu. Całość prezentowała się elegancko, a jednocześnie oryginalnie i pięknie komponowała się z jasnymi włosami aktorki.

Ewa Błaszczyk Człowiek Roku Wprost 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Ewa Błaszczyk, która na co dzień niemal się nie maluje, na galę „Wprost” zdecydowała się jednak na mocniejszy makijaż, w którym pierwsze skrzypce grała czerwono-pomarańczowa pomadka. A biały cień rozświetlił powieki i nadał spojrzeniu świeżości. Patrząc na aktorkę aż trudno uwierzyć, że w  październiku 2022 roku skończyła 67 lat! Wygląda doskonale. 

Ewa Błaszczyk Człowiek Roku Wprost 2022
Fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.