Marcin Brzeziński 4 października 2017 07:00
1/11
Kaia Gerber na pokazach na wiosnę 2018- MAIN TOPIC
Copyright @ons.pl
1/11

Drżyjcie Gigi i Bello Hadid! Właśnie narodziła się nowa gwiazda światowych wybiegów! A jest nią nie kto inny jak Kaia Gerber. 16-letnia córka top modelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera wkroczyła w świat mody zaledwie rok temu. Wtedy to zadebiutowała w kontrowersyjnej reklamie okularów Miu Miu. Potem przyszły kolejne kontrakty, a nawet sygnowana jej nazwiskiem torebka w ofercie sławnego Marca Jacobsa. Teraz młoda modelka ma za sobą kolejne doświadczenie - pierwszy w życiu Nowojorski Tydzień Mody. I był to tydzień bardzo pracowity, bo Kaia Gerber nie tylko wzięła udział w najbardziej pożądanych pokazach (Calvin Klein, Alexander Wang, Fenty x Puma), ale również pojawiała się na licznych przyjęciach i afterparty. Żeby pokazać, jak wielki sukces odniosła powiedzmy tylko, że zamykała spektakularny i wysoko oceniany pokaz najnowszej kolekcji Marca Jacobsa.

 

Kaia Gerber na pokazach: Calvin Klein, Alexander Wang, Fenty x Puma i Marc Jacobs na wiosnę 2018.

 

Polecamy też: Córka Cindy Crawford zadebiutowała na Nowojorskim Tygodniu Mody! Czy Kaia Gerber również zrobi spektakularną karierę?
 

Europa u stóp

W Europie też jej się w poszczęściło. W Mediolanie Kaia Gerber wraz z matką wystąpiły na prezentacji Versace i otwierała show Fendi, nie wspominając już nawet o jej udziale w pokazach Prady, Moschino i Bottega Veneta. W Londynie oglądaliśmy młodą modelkę na wybiegu Burberry. Prawdziwy ukoronowaniem sezonu był zaś dla Kai Gerber prestiżowy paryski Tydzień Mody. Zaczęło się od pokazu Saint Laurent pod Wieżą Eiffla. A potem były prezentacje Valentino, Isabel Marant, Off-White i Chloe. Paryski Tydzień Mody zakończył się jej największym sukcesem. 16-latka otworzyła bowiem oczekiwany przez wszystkich pokaz Chanel. Nie ma więc już żadnych wątpliwości - Gigi i Bella Hadid naprawdę powinny zacząć się martwić o swoje kariery! Zapraszamy do naszej galerii, w której znajdziecie looki Kai Gerber z ostatnich tygodni mody.

Kaia Gerber na pokazie Chanel na wiosnę 2018.

 

Polecamy też: 16-letnią córkę Cindy Crawford, Kaię Gerber nazwano nową ikoną stylu! Czy aby nie za wcześnie?

2/11
Kaia Gerber na pokazie Bottega Veneta na wiosnę 2018
Copyright @Materiały prasowe
2/11

Kaia Gerber na pokazie Bottega Veneta na wiosnę/lato 2018.

 

Polecamy też: Dzieci Cindy Crawford po raz pierwszy wspólnie na wybiegu! Czy ze sobą rywalizują?

3/11
Kaia Gerber na pokazie Fendi na wiosnę 2018
Copyright @ons.pl
3/11
6/11
Kaia Gerber na pokazie Chloe na wiosnę 2018
Copyright @ons.pl
6/11
7/11
Kaia Gerber na pokazie Valentino na wiosnę 2018
Copyright @ons.pl
7/11
8/11
Kaia Gerber na pokazie Versace na wiosnę 2018
Copyright @East News
8/11
9/11
Kaia Gerber na pokazie Saint Laurent na wiosnę 2018
Copyright @ons.pl
9/11
10/11
Kaia Gerber na pokazie Off-White na wiosnę 2018
Copyright @Materiały prasowe
10/11
11/11
Kaia Gerber na pokazie Prada na wiosnę 2018
Copyright @ons.pl
11/11

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.