O TYM SIĘ MÓWI

Skromna stylizacja Melanii Trump okazała się... spektakularną wpadką?!

Pierwsza dama nie przemyślała tego modowego wyboru...

Konrad Szczęsny 23 lutego 2019 12:11

Mimo że już okrzyknięto ją ikoną stylu, ostatni modowy wybór Melanii Trump wywołała nie lada sensację. Wraz ze swoim małżonkiem, prezydentem USA, przyjęli oni w Białym Domu w czwartek 21 lutego przedstawicieli społeczności Afroamerykanów z uwagi na Narodowy Miesiąc Historii Afroamerykanów, który jest obecnie obchodzony w Stanach Zjednoczonych. Niestety, z pozoru skromna i prosta sukienka pierwszej damy wywołała w mediach burzę...

Melania Trump zaliczyła spektakularną wpadkę, zakładając prostą czarną sukienkę?

Stylizacja świetnie podkreśliła atuty sylwetki Melanii Trump: jej szczupłe ramiona oraz zgrabne nogi oraz idealną talię. Całość dopełniały czarne wysokie szpilki, klasyczny makijaż oraz rozpuszczone, swobodnie opadające za ramiona włosy. Wydawać by się mogło, że nie ma w wyglądzie Słowenki niczego kontrowersyjnego.

Tym bardziej, że po zakończonym czwartkowym spotkaniu na jej profilu w mediach społecznościowych zostało opublikowane zbiorowe zdjęcie z jego uczestnikami, opatrzone pełnym euforii podpisem.

„Wspaniały wieczór w Białym Domu podczas Narodowego Miesiąca Historii Afroamerykanów”, napisała wyraźnie podekscytowana pierwsza dama.

Niestety, internauci mają na temat z pozoru prostej i klasycznej stylizacji Melanii Trump nie najlepsze zdanie...

Wpadka Melanii Trump. Internauci oskarżają pierwszą damę o rasizm

Okazuje się, że fora, na których udzielają się przedstawiciele społeczności Afroamerykanów kipią od negatywnych komentarzy pod adresem żony Donalda Trumpa. Chodzi o... kolor sukienki, którą tego wieczoru miała na sobie pierwsza dama. Według nich wybór czerni był wyjątkowo niestosowny i w ich mniemaniu ma wydźwięk rasistowski i jest dowodem na stereotypowe i bardzo konserwatywne poglądy pary prezydenckiej.

Oczywiście nie wszyscy zgadzają się z krytyką i podkreślają, że była modelka i wielka fanka mody w ten sposób chciała uczcić pamięć po Karlu Lagerfeldzie, który zmarł we wtorek 19 lutego 2019 roku. Podobno dyrektora kreatywnego domu mody Chanel oraz pierwszą damę łączyły przyjacielskie relacje...

Zdjęcia feralnej sukienki Melanii Trump możesz zobaczyć w galerii  

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.