O TYM SIĘ MÓWI

Skromna stylizacja Melanii Trump okazała się... spektakularną wpadką?!

Pierwsza dama nie przemyślała tego modowego wyboru...

Konrad Szczęsny 23 lutego 2019 12:11

Mimo że już okrzyknięto ją ikoną stylu, ostatni modowy wybór Melanii Trump wywołała nie lada sensację. Wraz ze swoim małżonkiem, prezydentem USA, przyjęli oni w Białym Domu w czwartek 21 lutego przedstawicieli społeczności Afroamerykanów z uwagi na Narodowy Miesiąc Historii Afroamerykanów, który jest obecnie obchodzony w Stanach Zjednoczonych. Niestety, z pozoru skromna i prosta sukienka pierwszej damy wywołała w mediach burzę...

Melania Trump zaliczyła spektakularną wpadkę, zakładając prostą czarną sukienkę?

Stylizacja świetnie podkreśliła atuty sylwetki Melanii Trump: jej szczupłe ramiona oraz zgrabne nogi oraz idealną talię. Całość dopełniały czarne wysokie szpilki, klasyczny makijaż oraz rozpuszczone, swobodnie opadające za ramiona włosy. Wydawać by się mogło, że nie ma w wyglądzie Słowenki niczego kontrowersyjnego.

Tym bardziej, że po zakończonym czwartkowym spotkaniu na jej profilu w mediach społecznościowych zostało opublikowane zbiorowe zdjęcie z jego uczestnikami, opatrzone pełnym euforii podpisem.

„Wspaniały wieczór w Białym Domu podczas Narodowego Miesiąca Historii Afroamerykanów”, napisała wyraźnie podekscytowana pierwsza dama.

Niestety, internauci mają na temat z pozoru prostej i klasycznej stylizacji Melanii Trump nie najlepsze zdanie...

Wpadka Melanii Trump. Internauci oskarżają pierwszą damę o rasizm

Okazuje się, że fora, na których udzielają się przedstawiciele społeczności Afroamerykanów kipią od negatywnych komentarzy pod adresem żony Donalda Trumpa. Chodzi o... kolor sukienki, którą tego wieczoru miała na sobie pierwsza dama. Według nich wybór czerni był wyjątkowo niestosowny i w ich mniemaniu ma wydźwięk rasistowski i jest dowodem na stereotypowe i bardzo konserwatywne poglądy pary prezydenckiej.

Oczywiście nie wszyscy zgadzają się z krytyką i podkreślają, że była modelka i wielka fanka mody w ten sposób chciała uczcić pamięć po Karlu Lagerfeldzie, który zmarł we wtorek 19 lutego 2019 roku. Podobno dyrektora kreatywnego domu mody Chanel oraz pierwszą damę łączyły przyjacielskie relacje...

Zdjęcia feralnej sukienki Melanii Trump możesz zobaczyć w galerii  

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.