ZE ŚWIATA MODY

Joanna Horodyńska zaliczyła wpadkę? Sukienka stylistki była zbyt krótka!

Nie umknęło to uwadze fotoreporterów...

Konrad Szczęsny 4 lipca 2018 22:03

Przed jej osądami drżą wszystkie gwiazdy. Nie bez powodu! Joanna Horodyńska uważana jest w Polsce za wyrocznię, która o świecie mody wie wszystko. Niestety, także jej od czasu do czasu zdarza się wybrać na oficjalne wyjścia stylizację, która budzi wielkie emocje. Tak było i tym razem, gdy gwiazda pojawiła się na Berlin Fashion Week w krótkiej cekinowej sukience. Jej zachowanie, gdy siedziała na krześle, czekając na rozpoczęcie pokazu, wydawało się co najmniej osobliwe...

Wpadka Joanny Horodyńskiej na Berlin Fashion Week?

Joanna Horodyńska w stolicy Niemiec pojawiła się w marynarce w kratkę, wspomnianej krótkiej czarnej cekinowej sukience oraz wysokich czerwonych kozakach za kolano w panterkę. Stylizacja wydawała się dobrze dobrana, jednak mało brakowało, a stylistka zaliczyłaby kłopotliwą wpadkę!

Gdy siedziała, czekając cierpliwie na rozpoczęcie pokazu, musiała złączyć nogi i zakryć przestrzeń między nimi rękami, żeby zgromadzeni tłumnie fotoreporterzy nie zobaczyli jej bielizny. Mimo dosyć niezręcznej sytuacji, gwiazda trzymała fason i nie dała po sobie poznać, że czuje się niekomfortowo.

Czy uważasz, że wybór takiej stylizacji był niepotrzebnym ryzykiem?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.