ZE ŚWIATA MODY

Joanna Horodyńska zaliczyła wpadkę? Sukienka stylistki była zbyt krótka!

Nie umknęło to uwadze fotoreporterów...

Konrad Szczęsny 4 lipca 2018 22:03

Przed jej osądami drżą wszystkie gwiazdy. Nie bez powodu! Joanna Horodyńska uważana jest w Polsce za wyrocznię, która o świecie mody wie wszystko. Niestety, także jej od czasu do czasu zdarza się wybrać na oficjalne wyjścia stylizację, która budzi wielkie emocje. Tak było i tym razem, gdy gwiazda pojawiła się na Berlin Fashion Week w krótkiej cekinowej sukience. Jej zachowanie, gdy siedziała na krześle, czekając na rozpoczęcie pokazu, wydawało się co najmniej osobliwe...

Wpadka Joanny Horodyńskiej na Berlin Fashion Week?

Joanna Horodyńska w stolicy Niemiec pojawiła się w marynarce w kratkę, wspomnianej krótkiej czarnej cekinowej sukience oraz wysokich czerwonych kozakach za kolano w panterkę. Stylizacja wydawała się dobrze dobrana, jednak mało brakowało, a stylistka zaliczyłaby kłopotliwą wpadkę!

Gdy siedziała, czekając cierpliwie na rozpoczęcie pokazu, musiała złączyć nogi i zakryć przestrzeń między nimi rękami, żeby zgromadzeni tłumnie fotoreporterzy nie zobaczyli jej bielizny. Mimo dosyć niezręcznej sytuacji, gwiazda trzymała fason i nie dała po sobie poznać, że czuje się niekomfortowo.

Czy uważasz, że wybór takiej stylizacji był niepotrzebnym ryzykiem?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.