O TYM JEST GŁOŚNO

Odważna stylizacja pierwszej damy. Czy Melania Trump zaliczyła modową wpadkę?

Nie można było oderwać wzroku od jej... biustu!

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2018 14:56

W tak seksownej stylizacji Melanii Trump jeszcze nie widzieliśmy. Niektórzy fani piszą wprost, że była ona dość ryzykowna. Czy aby na pewno? Pierwsza Dama USA zawsze wygląda elegancko i odpowiednio do okazji, choć złośliwi mówią, że przy takiej sylwetce nie jest to trudne. Najnowsza stylizacja Melanii Trump wywołała jednak kontrowersje. Dlaczego?

Kontrowersyjna stylizacja Melanii Trump

Chodzi o stylizację, która podkreślała biust pierwszej damy. Odkąd Donald Trump został prezydentem Stanów Zjednoczonych, każde jego wyjście, a co za tym idzie, wyjście jego małżonki, jest szeroko komentowane w mediach. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem stylizacje pierwszej damy naprawdę robią wrażenie. Melania zawsze prezentuje się nienagannie, i choć zdarza się jej zaliczyć drobne wpadki, to jeśli by podsumować wszystkie jej wyjścia - dominują pozytywne opinie. 

W poniedziałek prezydent USA spotkał się w Białym Domu z prezydentem Kenii. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć także małżonki Donalda Trumpa. Melania zaprezentowała się w kreacji, która przykuwała uwagę internautów. Obcisły pudroworóżowy sweterek Dolce Gabbana, który perfekcyjnie podkreślał jej biust, zestawiła z kolorową spódnicą w kwiaty od Valentino. Do tego dobrała szpilki w odcieniu różu marki Louboutin. Pojawiły sie jednak głosy, że taka stylizacja nie przystoi pierwszej damie. Dlaczego?

Ocenie poddana została przede wszystkim góra kreacji. Choć pierwsza dama nie miała dekoltu, to dopasowany sweterek stanowczo za bardzo uwydatnił jej biust. To jednak nie znaczy, że żona Donalda Trumpa wygląda źle. Wydaje nam się, że taki efekt był jednak niezamierzony... A Wy, co o tym myślicie? Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała pierwsza dama i oceńcie sami! 

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…