O TYM JEST GŁOŚNO

Odważna stylizacja pierwszej damy. Czy Melania Trump zaliczyła modową wpadkę?

Nie można było oderwać wzroku od jej... biustu!

Gabriela Czernecka 29 sierpnia 2018 14:56

W tak seksownej stylizacji Melanii Trump jeszcze nie widzieliśmy. Niektórzy fani piszą wprost, że była ona dość ryzykowna. Czy aby na pewno? Pierwsza Dama USA zawsze wygląda elegancko i odpowiednio do okazji, choć złośliwi mówią, że przy takiej sylwetce nie jest to trudne. Najnowsza stylizacja Melanii Trump wywołała jednak kontrowersje. Dlaczego?

Kontrowersyjna stylizacja Melanii Trump

Chodzi o stylizację, która podkreślała biust pierwszej damy. Odkąd Donald Trump został prezydentem Stanów Zjednoczonych, każde jego wyjście, a co za tym idzie, wyjście jego małżonki, jest szeroko komentowane w mediach. Nikogo to jednak nie dziwi, bowiem stylizacje pierwszej damy naprawdę robią wrażenie. Melania zawsze prezentuje się nienagannie, i choć zdarza się jej zaliczyć drobne wpadki, to jeśli by podsumować wszystkie jej wyjścia - dominują pozytywne opinie. 

W poniedziałek prezydent USA spotkał się w Białym Domu z prezydentem Kenii. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć także małżonki Donalda Trumpa. Melania zaprezentowała się w kreacji, która przykuwała uwagę internautów. Obcisły pudroworóżowy sweterek Dolce Gabbana, który perfekcyjnie podkreślał jej biust, zestawiła z kolorową spódnicą w kwiaty od Valentino. Do tego dobrała szpilki w odcieniu różu marki Louboutin. Pojawiły sie jednak głosy, że taka stylizacja nie przystoi pierwszej damie. Dlaczego?

Ocenie poddana została przede wszystkim góra kreacji. Choć pierwsza dama nie miała dekoltu, to dopasowany sweterek stanowczo za bardzo uwydatnił jej biust. To jednak nie znaczy, że żona Donalda Trumpa wygląda źle. Wydaje nam się, że taki efekt był jednak niezamierzony... A Wy, co o tym myślicie? Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądała pierwsza dama i oceńcie sami!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.