Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA
O tym się mówi!

Żona Krzysztofa Ibisza na salonach pierwszy raz po porodzie

Joanna Ibisz skradła wszystkie spojrzenia, eksponując długie nogi

Aleksandra Frankowska 20 października 2022 11:00
Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

Krzysztof Ibisz i Joanna Ibisz zadebiutowali wczoraj po raz pierwszy jako rodzice na premierze filmu „Bejbis”. Ich synek Borys przyszedł na świat we wrześniu. Żona prezentera zachwyciła nie tylko stylizacją, ale przede wszystkim doskonałą figurą po ciąży. Jak to możliwe, że tak szybko wróciła do formy? Czy znalazła tajemniczy sposób?

ZOBACZ TEŻ: Krzysztof i Joanna Ibiszowie opublikowali pierwsze zdjęcie z dzieckiem. Znamy płeć oraz imię ich małej pociechy 

Joanna i Krzysztof Ibisz zostali rodzicami

We wrześniu na Instagramach pary pojawiły się zdjęcia i filmy z maleńkim Borysem, świeżo narodzonym synkiem państwa Ibiszów. Młodsza o 27 lat od Krzysztofa Ibisza żona urodziła pierwsze dziecko. Dla prezentera jest to już trzeci syn. Najstarszego Vincenta ma ze związku z Anną Nowak, zaś drugiego, Maksymiliana z Anną Zejdler. Mały Borys przyszedł na świat 18.09 i skradł serca rodziców. Na zdjęciach widać prawdziwą miłość i szczęście, które zagościło w rodzinie Ibiszów.

Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

ZOBACZ TEŻ: Gwiazdy na uroczystej premierze filmu „Bejbis”

Joanna Ibisz zachwyciła figurą na premierze „Bejbis”

Joanna Ibisz zaledwie miesiąc temu została mamą małego Borysa. Wczoraj wraz z mężem, Krzysztofem Ibiszem zadebiutowali na premierze filmu „Bejbis” jako rodzice, a wszystkie flesze zwrócone były na Joannę. Zachwycająca figura i długie nogi do nieba! Joanna Ibisz postawiła na klasyczną czerń – mini sukienkę z przezroczystymi rękawami, złote sandałki i błyszczącą torebkę. Ibiszowie w eleganckich stylizacjach pozowali na ściance, a z ich twarzy nie schodził uśmiech. Widać, że rodzice są teraz w doskonałym etapie swojego życia i bardzo cieszą się z powitania na świecie wspólnego potomka. 

Joanna Ibisz, Krzysztof Ibisz
Fot. fot. Piotr Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA SZOSTAK i MARYLA SZOSTAK: córka i matka. Są ze sobą bardzo blisko, ale dają sobie dużo wolności. Nam opowiadają o swojej wyjątkowej więzi. KAROLINA GRUSZKA o swojej chorobie, obywatelstwie córki oraz komu pomaga i dlaczego. JAN PESZEK: diabeł i anioł we mnie. Przewrotna spowiedź dojrzałego człowieka i artysty. NOWA GENERACJA IDOLI: młode pokolenie muzyków, które zawładnęło show-biznesem i zbiorową wyobraźnią.