MAGAZYN VIVA!

Spałam w śniegu z żołnierzem GROM-u! TYLKO NAM Marcelina Zawadzka zdradza swoje niesamowite przygody

MW 23 kwietnia 2017 11:00

Takiej drugiej finalistki Miss Universum nie ma na całym świecie! Marcelina Zawadzka w najnowszym dwutygodniku VIVA! opowiada o swych niezwykłych pasjach. Surfowanie na desce u wybrzeży Australii wygląda na najbardziej niewinne z nich!

 

Zobacz też: Gdzie Barbara Kurdej-Szatan była na pierwszej randce z mężem? Znamy szczegóły! EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Czy Marcelina Zawadzka jest chłopakiem?

Była Miss Polonii od dziecka była wychowywana, jak chłopak. Jej ojciec był marynarzem i marzył o synu. Dlatego nauczył ją pływać, zanim nauczyła się chodzić. Gdy była nastolatką, wzięła udział w wyścigach wielkich łodzi wiosłowych. Chodziła z ojcem po lesie, trenowała karate. Jeszcze dziś zdarza jej się mówić o sobie... Marcel!

 

„Niedawno czytałam książkę psychologiczną o dorastaniu. Podobno gdy dziewczynka widzi, że ojciec chce syna, podświadomie upodabnia się do chłopaka – mój przypadek to potwierdza!".

 

Jej babcia była listonoszką, jeździła na skuterze. Marcelina uwielbia jazdę motocyklem. Gdy wsiada na swoją wielką maszynę Drag Star 650-kę, czuje się wolna. Kocha jeździć samochodem. Jej były chłopak, Kuba Przygoński nauczył ją palić gumy w car driftingu, czyli kontrolowanych poślizgach. Najchętniej nie wysiadałaby z auta.

 

„Kocham jeździć, w samochodzie spędzam znaczną cześć życia. To mój dom na kółkach – mam tam mnóstwo ubrań na zmianę, kosmetyków, zabawek dla psa".

 

Wszystkie szaleństwa Marceliny Zwadzkiej

Zaczęło się od nauki jazdy na snowbordzie. Marcelina tak w tym zasmakowała, że spróbowała innych desek. Szalenie emocjonuje ją wakeboarding, czyli pływanie na desce za łodzią i kitesurfing, czyli szaleństwa na desce ze spadochronem.

 

„Ale najbardziej podoba mi się zwykły surfing. Pływałam na oceanie w Australii i w Kalifornii podczas wizyty u przyjaciółki. Myślałam, że pójdzie łatwo, ale żywioł jest bardzo silny i przeczołgał mnie kilka razy. Jak idzie fala, nie wiadomo, gdzie góra, gdzie dół, łatwo można dostać własną deską w głowę".

 

Ciągle jej mało wrażeń, dlatego ostatniej zimy, robiąc program dla telewizji, poszła na nocną wyprawę w góry. Z byłym żołnierzem GROM-u. Spali w śniegu, a rano znaleźli wokół obozowiska ślady wilków! Marcelina Zawadzka kocha leśne wyprawy. Dają jej odskocznię od szalonego życia w Warszawie.

 

„Ja tak naprawdę czuję się sobą właśnie w sportowych i ekstremalnych sytuacjach. Nie mam problemu z tym, że się pobrudzę, nie mam makijażu, a moja „stylizacja” nie jest suknią od projektanta".

 

Więcej o niezwykłych dokonaniach byłej Miss Polonia, Marceliny Zawadzkiej w najnowszym dwutygodniku VIVA!

 

Przeczytaj też: Martyna Wojciechowska o sile kobiecości, wytyczaniu nowych szlaków i wychowywaniu córki

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.