NOWY NUMER VIVY!

Martyna Wojciechowska o sile kobiecości, wytyczaniu nowych szlaków i wychowywaniu córki

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2017 18:15

Martyna Wojciechowska uchodzi za kobietę silną, niezależną i wytyczającą nowe szlaki. Czy czuje się pionierką, jeśli chodzi o lansowanie siły kobiecości? Jak wyglądała jej ścieżka kariery? Jak ocenia sytuację kobiet w kraju i na świecie i wreszcie - w duchu jakich wartości wychowuje swoją 9-letnią córkę Marysię? Tego dowiecie się, oglądając nasz wywiad wideo z podróżniczką! 

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska o tragicznym wypadku: „Zginął w nim mój przyjaciel Rafał. Na moich oczach”

 

Martyna Wojciechowska o wolności i kobiecości

 

- Czuję się bardzo wolną osobą, która już wie, że niemożliwe nie istnieje, bo się o tym przekonałam metodą prób i błędów i mam też to uczucie, że chciałam rozwinąć skrzydła. I chciałam tę energię, to przeświadczenie i tę myśl przekazać innym kobietom. Miejcie odwagę mówić, czego chcecie, miejcie odwagę być wolne, miejcie odwagę być sobą - podkreśla rozpromieniona Martyna Wojciechowska w rozmowie z viva.pl.

 

 

Przeczytaj też: „Nareszcie wolna”. Martyna Wojciechowska pochwaliła się wielką zmianą w swoim życiu! Jaką?

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 7/2017?

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska-Orłoś opowiadają o wspólnym życiu. Jak udało im się stworzyć dom, który daje siłę? Iwona Cichosz kocha, słucha muzyki i świetnie tańczy. I co z tego, że jest głucha! A także, Szewach Weiss w przejmującej rozmowie o życiu, tęsknocie za utraconym światem i ukochanej żonie, której już nie ma.


Poza tym: Miłość zaklęta w fotografii. Najpiękniejsze rodzinne historie VIVY!. Dlaczego Amal Clooney nie wystarcza rola ślicznej żony gwiazdora Hollywood. Gwiazdy TLC. Agata Młynarska ze swoimi „dziewczynami” robi telewizję o kobietach dla kobiet.


W VIVA! Styl: Elegancka i zarazem ekstrawagancka Kasia Smutniak. Szukamy stylowych inspiracji na tygodniach mody. W dziale uroda: Kosmetyki wege,  nowy manikiur i pielęgnacja ust.   


Nowa VIVA! z Martyną Wojciechowską na okładce już od 6 kwietnia w kioskach.

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Polecamy też: Paliła w toalecie i szalała z chłopakami na motocyklach. Jaka była kiedyś Martyna Wojciechowska?

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!