NOWY NUMER VIVY!

Martyna Wojciechowska o sile kobiecości, wytyczaniu nowych szlaków i wychowywaniu córki

Konrad Szczęsny 9 kwietnia 2017 18:15

Martyna Wojciechowska uchodzi za kobietę silną, niezależną i wytyczającą nowe szlaki. Czy czuje się pionierką, jeśli chodzi o lansowanie siły kobiecości? Jak wyglądała jej ścieżka kariery? Jak ocenia sytuację kobiet w kraju i na świecie i wreszcie - w duchu jakich wartości wychowuje swoją 9-letnią córkę Marysię? Tego dowiecie się, oglądając nasz wywiad wideo z podróżniczką! 

 

Zobacz też: Martyna Wojciechowska o tragicznym wypadku: „Zginął w nim mój przyjaciel Rafał. Na moich oczach”

 

Martyna Wojciechowska o wolności i kobiecości

 

- Czuję się bardzo wolną osobą, która już wie, że niemożliwe nie istnieje, bo się o tym przekonałam metodą prób i błędów i mam też to uczucie, że chciałam rozwinąć skrzydła. I chciałam tę energię, to przeświadczenie i tę myśl przekazać innym kobietom. Miejcie odwagę mówić, czego chcecie, miejcie odwagę być wolne, miejcie odwagę być sobą - podkreśla rozpromieniona Martyna Wojciechowska w rozmowie z viva.pl.

 

 

Przeczytaj też: „Nareszcie wolna”. Martyna Wojciechowska pochwaliła się wielką zmianą w swoim życiu! Jaką?

 

Co jeszcze w nowej VIVIE! Nr 7/2017?

Maciej Orłoś i Joanna Twardowska-Orłoś opowiadają o wspólnym życiu. Jak udało im się stworzyć dom, który daje siłę? Iwona Cichosz kocha, słucha muzyki i świetnie tańczy. I co z tego, że jest głucha! A także, Szewach Weiss w przejmującej rozmowie o życiu, tęsknocie za utraconym światem i ukochanej żonie, której już nie ma.


Poza tym: Miłość zaklęta w fotografii. Najpiękniejsze rodzinne historie VIVY!. Dlaczego Amal Clooney nie wystarcza rola ślicznej żony gwiazdora Hollywood. Gwiazdy TLC. Agata Młynarska ze swoimi „dziewczynami” robi telewizję o kobietach dla kobiet.


W VIVA! Styl: Elegancka i zarazem ekstrawagancka Kasia Smutniak. Szukamy stylowych inspiracji na tygodniach mody. W dziale uroda: Kosmetyki wege,  nowy manikiur i pielęgnacja ust.   


Nowa VIVA! z Martyną Wojciechowską na okładce już od 6 kwietnia w kioskach.

Martyna Wojciechowska, VIVA! kwiecień 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

 

Polecamy też: Paliła w toalecie i szalała z chłopakami na motocyklach. Jaka była kiedyś Martyna Wojciechowska?

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.