Piotr Najsztub i Krystyna Pytlakowska, VIVA!, luty 2017
Fot. Olga Majrowska
NOWY NUMER

„Co robiłeś na redakcyjnej kanapie?” Piotr Najsztub i Krystyna Pytlakowska rozmawiają o VIVIE!

KRYSTYNA PYTLAKOWSKA 9 lutego 2017 15:15
Piotr Najsztub i Krystyna Pytlakowska, VIVA!, luty 2017
Fot. Olga Majrowska

Piotr Najsztub to jedna z legend VIVY!. Pracował tu niemal od początku, przeprowadzał i nadal przeprowadza wywiady, w których bywa dla gwiazd bezwzględny. Z okazji dwudziestolecia magazynu to on stanął w ogniu pytań innej gwiazdy wywiadu, Krystyny Pytlakowskiej. Co to było za starcie! Od pierwszego pytania Krystyna była ostra, a Najsztub szczery.

Wywiad dla VIVY!

Krystyna Pytlakowska: Stary, przepieprzyłeś swoje życie.

Piotr Najsztub: Ja? Zależy z jakiej perspektywy spojrzeć. Ale za miesiąc kończę pięćdziesiąt pięć lat i żyję. Cieszę się dobrym zdrowiem, nie opuszcza mnie poczucie humoru. Mam dach nad głową choć niepewny, bo na kredyt. Schudłem. I gdzie tu przepieprzenie?

Krystyna Pytlakowska: Zadałam Ci pytanie, jakie Ty zadałeś w „Vivie!” swojemu bohaterowi kilka lat temu. Zdziwiłam się, że będziesz w „Vivie!”, bo zupełnie Cię nie kojarzyłam z pismem kolorowym.

Piotr Najsztub: Ale ono wtedy było inaczej kolorowe niż inne magazyny. W jednym numerze drukowaliście wywiad z księdzem Tischnerem i jakąś gwiazdą pokazującą na zdjęciach kawałek piersi, modę i wieści z wielkiego świata zagranicznych celebrytów.

Tajemnicza kanapa

Krystyna Pytlakowska: Do dzisiaj tak jest. Coś cię w „Vivie!” jeszcze zaskoczyło?

Piotr Najsztub: Kuchnia. I nie taka jak teraz w korporacjach, że jest pomieszczenie za uchylnymi drzwiami, z mikrofalówką i czajnikiem. A tam były palniki i można była naprawdę coś ugotować.

Krystyna Pytlakowska: I były stoliki, przy których rodziły się najlepsze pomysły.

Piotr Najsztub: Miałem kanapę w gabinecie naczelnych.

Krystyna Pytlakowska: Na tej kanapie działy się różne rzeczy. Ty często na niej leżałeś.

Piotr Najsztub: Ale seksu w redakcji nie było? Zresztą to była za mała redakcja na jakieś miłostki.

Krystyna Pytlakowska:Nie byłabym taka pewna (śmiech).

Więcej o tajemnicach VIVY! i wspomnieniach Piotra Najsztuba w nowym, jubileuszowym wydaniu magazynu.

Polecamy też: Wyjątkowa sesja na wyjątkowy jubileusz 20-lecia VIVY! Zobaczcie, które gwiazdy stanęły przed naszym obiektywem

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?