video vivy!

Michał Mikołajczak: „Dostawałem propozycje matrymonialne (...) Kąpałem się nago w Oceanie”

Co jeszcze wyznał nam aktor?

Monika Katarzyna Krupska 18 lipca 2018 17:29

Michał Mikołajczak to jeden z najprzystojniejszych i najbardziej tajemniczych aktorów! O jego życiu prywatnym niewiele wiemy, ponieważ zwycięzca Agenta Gwiazdy nie lubi afiszować się na ściankach i o osobistych sprawach opowiadać tabloidom. W malowniczej Słowacji zrobił jednak wyjątek i Monice Katarzynie Krupskiej opowiedział między innymi o listach miłosnych od fanów. Co w nich takiego było? 

Z kim spotyka się Michał Mikołajczak? 

„W tym roku zamierzam wybrać się do Hiszpanii, ale nie wiem jeszcze kiedy”, o wakacyjnych planach mówił Vivie! Mikołajczak. „Z kimś z kim zawsze jeżdżę, ale to już jest moja wielka tajemnica”, dodał. Zapytany, o to czy jego serce jest już zajęte, czy jednak fanki mogą wysyłać do niego listy miłosne, aktor powiedział, że zawsze stara się na listy odpisywać, jeśli tylko takie do niego docierają. 

„Dostawałem różne propozycje matrymonialne, że cześć mam domek nad jeziorem, mam psa, kota chodź zamieszkaj ze mną. To miłe, wysyłam uśmieszek wtedy. Domek nad jeziorem, fajnie z załączonym zdjęciem, rzeczywiście, piękne okoliczności przyrody... Już myślałem, że sie skuszę, ale jednak głowa powiedziała bez przesady”, wyznał nam zwycięzca Agenta. 

Uważany za jednego z najprzystojniejszych aktorów Michał Mikołajczak dwa lata temu skończył już 30 lat! „Czuje ze żyje mi się coraz fajniej, im jestem starszy tym mniej rzeczy się boję, w tym świat wydaje mi się lepszy”, powiedział.

Aktor 19 sierpnia będzie obchodził 32 urodziny. Jaka jest zatem jedna z najbardziej spontanicznych rzeczy, którą zrobił „Kąpałem się nago w Oceanie w Nowej Zelandii. Rozebrałem się i wskoczyłem do Oceanu”, powiedział. I dodał ze śmiechem, że niestety nie poleca, bo... było zimno! 

Aktora od lat możemy oglądać w rolach prawników. Jak myślicie, czy Michałowi znudziła się już ta rola? Zobaczcie nasze ekskluzywne wideo! Jak myślicie kogo Michał najbardziej chciałby zagrać?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.