Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek
O tym się mówi!

W przeszłości mierzyła się z wieloma dolegliwościami. Monika Miller ponownie walczy o zdrowie

''Jest słabo" podsumowała swój obecny stan

Aleksandra Frankowska 22 maja 2023 10:51
Monika Miller bez tatuaży
Fot. Bartek Wieczorek

Monika Miller przez długi czas borykała się z problemami zdrowotnymi. Wnuczka byłego premiera poinformowała, że od jakiegoś czasu znów nie czuje się najlepiej. Jej stan uległ pogorszeniu i utrudnia jej codzienne funkcjonowanie. Co dokładnie jej dolega?

ZOBACZ TEŻ: Monika Miller opowiedziała o spotkaniu z Janem Pawłem II. Jak je wspomina?

Monika Miller ma problemy zdrowotne

Wnuczka Leszka Millera jakiś czas temu zaczęła stawiać pierwsze kroki w show biznesie. Wystąpiła nawet w Tańcu z Gwiazdami, pojawiła się w kilku serialach. Niestety karierę musiała odłożyć na bok, bo zdrowie odmówiło jej posłuszeństwa. W przeszłości Monika Miller mierzyła się z depresją i zaburzeniami odżywiania. Zdiagnozowano u niej również insulinooporność oraz Hashimoto. Jakiś cza temu poinformowała również fanów, że jej problemy zdrowotne przybrały znacznie poważniejszy wymiar.

"Pojawiły się guzy, które wyglądają niebezpiecznie. Lekarze muszą to dokładnie sprawdzić. Na ten moment na szczęście wykluczają nowotwory złośliwe. Moje zdrowie szwankuje od dłuższego czasu. (...) Są takie dni, kiedy nie mam siły wstać z łóżka. Mam teraz odpowiedniego lekarza prowadzącego i jeśli powie, że szpital, to się kładę" - wyznała wówczas na Instagramie.

Leszek Miller, Monika Miller, VIVA!7/2020
Fot. Bartek Wieczorek

Pogorszenie stanu zdrowia Moniki Miller

Niestety w ostatnich dniach Monika Miller ponownie źle się poczuła. Na swoim Instagramie szczerze opowiedziała, w jakim jest nastroju…

CZYTAJ TEŻ: Monika Miller w pierwszym wywiadzie z ukochanym. Kim jest Pavlo?

Jest słabo ostatnio, nie będę kłamać. Nie chcę teraz mówić, co się dzieje ze mną i co to jest za przypadłość, ale jak będę wiedziała więcej i wyjdę z tego epizodu depresyjnego, to będę o tym opowiadać - wyznała.

Dość duże zmiany, które zaszły w jej życiu mogły mieć również wpływ na samopoczucie. Chodzi o przeprowadzkę i zmianę mieszkania. Stan jej zdrowia niepokoi jej bliskich, jednak wszyscy wierzą, że niedługo się ustabilizuje. 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.