Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi!

Unika show-biznesu, właśnie został ojcem. Jakie relacje łączą Dominikę Gwit i jej brata?

Czy wy także widzicie to podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 25 kwietnia 2023 08:51
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

W show-biznesie rodzeństw nie brakuje, a jednak są i tacy, którzy mimo sławnego brata czy siostry, raczej stronią od fleszy. Daniel Gwit, brat Dominiki Gwit to jedna z tych osób. Chociaż z siostrą łączy go wyjątkowa relacja, nie planuje zaistnieć w świecie mediów. Przystojny marynarz właśnie po raz pierwszy został ojcem! Jak wyglądają kontakty Dominiki i Daniela?

ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit pokazała figurę po ciąży. Wygląda zjawiskowo

Dominika Gwit ma młodszego brata

Aktorka w styczniu została mamą i bardzo sprawnie łączy życie zawodowe z życiem rodzinnym. To jednak nie jedyna radość w rodzinie Gwitów, bowiem młodszy brat Dominiki Daniel, również po raz pierwszy został tatą. Do tej pory aktorka nie pokazywała swojego brata w social mediach, ale jak można się domyślać, była to jego decyzja. Daniel jest marynarzem i zupełnie nie wiąże swojego życia z show-biznesem. Jakie relacje łączą rodzeństwo?

Kim jest Daniel Gwit?

Daniel Gwit ma 27 lat i jest młodszy od swojej siostry o 7 lat. Ukończył Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni i całkiem niedawno wziął ślub z ukochaną Klaudią. Niedawno na świecie pojawił się także jego syn, Leon. Brat aktorki nie ukrywa swojego życia, a na jego profilu można zobaczyć zdjęcia z rodziną czy w trakcie pracy na statku. Nie planuje jednak zaistnieć w show-biznesie, chociaż bardzo wspiera sukcesy sławnej siostry.

Jakie relacje łączą Dominikę Gwit i jej brata Daniela?

Patrząc po profilach w social mediach, rodzeństwo ma ze sobą bardzo bliski kontakt. Dominika często komentuje zdjęcia swojego brata, zawsze bardzo serdecznie i ciepło.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dominika Gwit pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru z synkiem. Fani gwiazdy są podzieleni…

Daniel co jakiś czas wraz z żoną odwiedza siostrę i szwagra w Warszawie, a na jego profilu pojawiają się wówczas także ich wspólne zdjęcia. Nie mamy wątpliwości, że są dla siebie ogromnym wsparciem. To wyjątkowe, aby stworzyć właśnie tak ciepłą i pełną miłości relację! 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.