Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi!

Unika show-biznesu, właśnie został ojcem. Jakie relacje łączą Dominikę Gwit i jej brata?

Czy wy także widzicie to podobieństwo?

Aleksandra Frankowska 25 kwietnia 2023 08:51
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

W show-biznesie rodzeństw nie brakuje, a jednak są i tacy, którzy mimo sławnego brata czy siostry, raczej stronią od fleszy. Daniel Gwit, brat Dominiki Gwit to jedna z tych osób. Chociaż z siostrą łączy go wyjątkowa relacja, nie planuje zaistnieć w świecie mediów. Przystojny marynarz właśnie po raz pierwszy został ojcem! Jak wyglądają kontakty Dominiki i Daniela?

ZOBACZ TEŻ: Dominika Gwit pokazała figurę po ciąży. Wygląda zjawiskowo

Dominika Gwit ma młodszego brata

Aktorka w styczniu została mamą i bardzo sprawnie łączy życie zawodowe z życiem rodzinnym. To jednak nie jedyna radość w rodzinie Gwitów, bowiem młodszy brat Dominiki Daniel, również po raz pierwszy został tatą. Do tej pory aktorka nie pokazywała swojego brata w social mediach, ale jak można się domyślać, była to jego decyzja. Daniel jest marynarzem i zupełnie nie wiąże swojego życia z show-biznesem. Jakie relacje łączą rodzeństwo?

Kim jest Daniel Gwit?

Daniel Gwit ma 27 lat i jest młodszy od swojej siostry o 7 lat. Ukończył Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni i całkiem niedawno wziął ślub z ukochaną Klaudią. Niedawno na świecie pojawił się także jego syn, Leon. Brat aktorki nie ukrywa swojego życia, a na jego profilu można zobaczyć zdjęcia z rodziną czy w trakcie pracy na statku. Nie planuje jednak zaistnieć w show-biznesie, chociaż bardzo wspiera sukcesy sławnej siostry.

Jakie relacje łączą Dominikę Gwit i jej brata Daniela?

Patrząc po profilach w social mediach, rodzeństwo ma ze sobą bardzo bliski kontakt. Dominika często komentuje zdjęcia swojego brata, zawsze bardzo serdecznie i ciepło.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Dominika Gwit pokazała zdjęcia z pierwszego spaceru z synkiem. Fani gwiazdy są podzieleni…

Daniel co jakiś czas wraz z żoną odwiedza siostrę i szwagra w Warszawie, a na jego profilu pojawiają się wówczas także ich wspólne zdjęcia. Nie mamy wątpliwości, że są dla siebie ogromnym wsparciem. To wyjątkowe, aby stworzyć właśnie tak ciepłą i pełną miłości relację! 

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?