Tomasz Karolak, VIVA! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska
Dzieci gwiazd

Tak wygląda córka Tomasza Karolaka! Lena ma już 15 lat

Wygląda jak jej mama, Viola Kołakowska! Pojawiła się wraz z ojcem na premierze

Aleksandra Frankowska 4 listopada 2022 16:57
Tomasz Karolak, VIVA! sierpień 2010
Fot. Iza Grzybowska

Wczorajsza premiera „Listów do M. 5” wzbudziła spore zainteresowanie. Na czerwonym dywanie pojawiło się wiele polskich gwiazd. Jedną z nich był Tomasz Karolak, który wybrał się na wydarzenie w towarzystwie swojej córki Leny. Pamiętamy ją jeszcze jako małą dziewczynkę, a tymczasem jest już nastolatką. 15-latka zmieniła się nie do poznania, a urodę zdecydowanie odziedziczyła po mamie, Violi Kołakowskiej. Jak wyglądała wraz z tatą?

ZOBACZ TEŻ: Plejada gwiazd na premierze filmu „Listy do M5”: Dygant, Popławska, Kisio i…

Tomasz Karolak na premierze „Listów do M.” z córką

Tego nikt się nie spodziewał. Tomasz Karolak wcielający się w rolę Mikołaja w „Listach do M.” na premierze filmu pojawił się w towarzystwie swojej 15-letniej córki Leny. Nastolatka w dość mrocznym wydaniu i czarnej stylizacji, urodą i figurą bardzo przypominała swoją mamę, Violę Kołakowską. Do zdjęć pozowała na czerwonym dywanie wraz z tatą, który wyraźnie cieszył się, że to właśnie Lena towarzyszy mu tego wieczoru.

Tomasz Karolak, Lena Karolak
Fot. AKPA/Baranowski

Córka Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej ma już 15 lat

Lena Karolak to już nastolatka. Od najmłodszych lat znajdowała się w blasku fleszy, a sławni rodzice niespecjalnie odciągali ją od świata show biznesu. Kto wie, może debiut podczas premiery „Listów do M.”, to kolejny krok w stronę kariery aktorskiej? Póki co, Lena kontynuuje naukę w szkole średniej o profilu wojskowym.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Burzliwe rozstania i powroty… Historia miłości Tomasza Karolaka i Violi Kołakowskiej

Lena Karolak
Fot. AKPA/Baranowski

"Lenka sama zdecydowała, że chce być w szkole mundurowej. Myśmy przyjęli to pozytywnie, a ona ma szacunek do munduru. Jestem bardzo z tego wyboru zadowolony, bo przecież w mojej rodzinie są tradycje wojskowe: ojciec był wojskowym, mama także pracowała w wojsku. Mój tata też ucieszył się, kiedy okazało się, że jego wnuczka poszła do szkoły mundurowej" - mówił Tomasz Karolak w rozmowie z "Faktem".

Myślicie, że pójdzie w ślady sławnych rodziców? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.