WSPOMNIENIA GWIAZD

„Życie dane jest na raz i nie na zawsze”. Wspomnienie o Grzegorzu Miecugowie EKSKLUZYWNE VIDEO

Gabriela Czernecka 2 listopada 2017 18:00

Śmierć Grzegorza Miecugowa wstrząsnęła światem mediów. „Piękna postać. Będziemy pamiętali jego ciepły głos i rewelacyjny uśmiech”, tak wspomina go dyrektor Edward Miszczak. Grzegorz Miecugow zmarł w wieku 61 lat. Dziennikarz i prowadzący „Szkło kontaktowe” przegrał walkę z rakiem. Poinformowała o tym pogrążona w żałobie rodzina oraz redakcja TVN24. 

Polecamy: Nie żyje Grzegorz Miecugow. Dziennikarz w wieku 61 lat przegrał walkę z nowotworem

Wspomnienie Grzegorza Miecugowa

W tym roku odeszło od nas wiele wybitnych postaci. Wśród nich był m.in. Grzegorz Miecugow. Dziennikarz od 1997 roku razem z Tomaszem Lisem współtworzył „Fakty” w TVN, których był także prezenterem. Odszedł z redakcji z powodu konfliktu z Lisem. Wrócił do stacji w 2001 roku. Prowadził pierwszą polską edycję „Big Brothera”, a także współtworzył TVN24. Był szefem wydawców tego kanału. Od stycznia 2005 roku współprowadził „Szkło kontaktowe” i to za ten program widzowie pokochali go najbardziej. Niestety 26 sierpnia 2017 roku pokonała go choroba - rak płuc. Najbliżsi dziennikarza i jego rodzina – syn Krzysztof oraz żona Joanna – do końca wierzyli, że powróci do pełni sił. Stało się jednak inaczej.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkowe video wspomnieniowe o Grzegorzu Miecugowie. Zobaczcie sami! 

Zobacz: Bez niego nie istniałoby „Szkło kontaktowe”. Co Grzegorz Miecugow mówił VIVIE! o karierze i życiowych wyborach?

Zobacz także: Zbigniew Wodecki, Danuta Szaflarska, Wojciech Młynarski, Janusz Głowacki… Kto jeszcze odszedł w tym roku? EKSKLUZYWNE VIDEO

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Magda Mołek o pięknym, ale i trudnym macierzyństwie, a także Katarzyna Grochola z mężem o swoim tajnym ślubie…