Big Brother logo
Fot. Materiały prasowe
Z OSTATNIEJ CHWILI

Wiemy, kto został zwycięzcą szóstej edycji Big Brothera!

Bartłomiej czy Magdalena? Sprawdź!

Konrad Szczęsny 16 czerwca 2019 22:01
Big Brother logo
Fot. Materiały prasowe

Od 17 marca tego roku na antenie TVN7 widzowie śledzili poczynania reaktywowanego po latach formatu Big Brother. Po trzech miesiącach skandali, kontrowersji i eliminacji do finału dostali się: Bartłomiej Boruc, Igor Jakubowski, Magdalena Wójcik oraz Radosław Palacz. Dziś poznaliśmy zwycięzcę widowiska!

Big Brother 6: kto zajął czwarte miejsce?

Finał, który odbył się dzisiaj i był transmitowany w TVN7, prowadzili Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Bartek Jędrzejak oraz Filip Chajzer. Rozpoczęliśmy go od relacji z domu Wielkiego Brata, w którym uczestnicy oglądali materiały, dotyczące ich udziału w programie. Zapowiedziano również, że wkrótce zostanie ogłoszony werdykt, dotyczący pierwszej osoby wyeliminowanej. Okazał się nią... Radosław Palacz,  który tym samym zajął 4. miejsce.

Kim jest Radosław Palacz? 

To pochodzący z Piekar Śląskich 41-latek, pasjonat wędkarstwa, który posiada własną firmę stolarską, a także... ambasador marki kosmetyków do pielęgnacji brody. Od 15 lat żonaty. Ma dwóch synów. Gdy odpadł, nie chciał odpowiedzieć na pytanie, kogo typuje do zwycięstwa. Enigmatycznie stwierdził, że trzyma kciuki za wszystkich.

Big Brother 6, finaliści: Radosław Palacz
Fot. Materiały prasowe/TVN7

Big Brother 6: kto zajął trzecie miejsce?

Trzecie miejsce, zgodnie z wolą widzów, w szóstej edycji Big Brothera zajął Igor. Ty samym finalistami zostali Bartek i Magda!

Kim jest Igor Jakubowski?

Ma 26 lat, para się sportami walki, a dokładniej boksem. Pochodzi z Konina, odniósł w karierze kilka sukcesów. Na koncie ma tytuł olimpijczyka, mistrza Unii Europejskiej, wicemistrza Europy i wielokrotnego mistrza Polski. Do programu zdecydował się zgłosić, ponieważ zmaga się z poważną kontuzją ręki, przez co nie może trenować. Uchodził za jednego z najmniej konfliktowych uczestników szóstej edycji Big Brothera. 

Big Brother 6, finaliści: Igor Jakubowski
Fot. Materiały prasowe/TVN7

Kto wygrał Big Brothera 6: Magda Wójcik czy Bartłomiej Boruc?

Oboje byli wymieniani w gronie faworytów. Bartłomiej Boruc uchodził od początku za jednego z najbardziej neutralnych uczestników. Unikał konfrontacji, wzbudzał sympatię, choć i jemu zdarzały się wpadki. Magda również uchodziła za osobę sympatyczną i bezkonfliktową, czym zaskarbiła sobie sympatię widzów. I to właśnie ona wygrała 100 tysięcy złotych, co o godzinie 22.00 ogłosił Wielki Brat. Tym samym wiemy, że drugie miejsce zajął Bartłomiej Boruc! Gratulujemy! 

Kim jest Magda Wójcik, zwyciężczyni Big Brothera 6?

Pochodzi z Kielc, ma 31 lat i przyjaźni się z... blogerką modową Maffashion. W wieku 19 lat wyjechała z Polski do Szkocji, by studiować biotechnologię żywności. Jednak szybko okazało się, że to moda jest jej wielką pasją, dlatego przeprowadziła się do Londynu. Tam znalazła pracę w prestiżowym butiku. W przyszłości chciałaby założyć własny sklep. Czy wygrana w postaci 100 tysięcy złotych jej w tym pomoże? Tego jej życzymy! 

W programie słynęła między innymi z tego, że wykonanie makijażu zajmowało jej nawet dwie godziny. Kim są rodzice Magdy? Ojciec to uznany lekarz, zaś mama wykłada na uniwersytecie. Zwyciężczyni Big Brothera lubi blichtr sławy i błysk fleszy. Utrzymuje kontakt z takimi osobami  z pierwszych stron gazet i portali, jak Julia Wieniawa, Mateusza Maga czy Karolina Gilon. 

Big Brother 6, finaliści: Magda Wójcik
Fot. Materiały prasowe/TVN7

Kim jest Bartłomiej Boruc, zdobywca drugiego miejsca w Big Brotherze 6?

Raper, autor tekstów, wodzirej i wielki pasjonat muzyki. Bartłomiej Boruc mieszka i życie związał z Dublinem, stolicą Irlandii. Ma żonę, razem wychowują 12-letniego syna. Według relacji bliskich, to pozytywny i żywiołowy facet, który uwielbia być w centrum uwagi i umie rozbawić każdego  

Big Brother 6, finaliści: Bartłomiej Boruc
Fot. Materiały prasowe/TVN7

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!