Książę Harry ujawnia kulisy królewskiego życia
Fot. Samir Hussein/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Zwiastun serialu księcia Harry’ego trafił do sieci! Te sceny łamią serce...

Co na to królowa?

Aleksandra Andrzejak 17 maja 2021 20:57
Książę Harry ujawnia kulisy królewskiego życia
Fot. Samir Hussein/WireImage

Niedawno Oprah Winfrey wyznała, że projekt, nad którym pracowała z księciem Harrym będzie miał premierę już w maju. Postanowili wspólnie zrealizować serial o zdrowiu psychicznym. Zwiastun jest już w sieci!

Książę Harry i Oprah Winfrey: wspólny projekt

Pierwsze informacje o współpracy księcia Harry'ego z Oprah pojawiły się na nieistniejącym już koncie na Instagramie Harry’ego i Meghan Markle, @sussexroyal, 10 kwietnia 2019 r. Napisano wówczas: „Z radością ogłaszamy, że Książę Sussex i Oprah Winfrey są partnerami, współtwórcami i producentami wykonawczymi nadchodzącej serii o zdrowiu psychicznym, która pojawi się w Apple w 2020 r. Rozwijają serię od kilku miesięcy i nie mogą się doczekać, aby podzielić się tak ważnym projektem na tej globalnej platformie”.

Zobacz także: Jakie prezenty przygotowali dla siebie Meghan i Harry na trzecią rocznicę ślubu?

ksiaze harry oprah winfrey zwiastun
Książę Harry w zwiastunie serialu The Me You Can’t See

Oświadczenie wydał również sam książę: „Naprawdę wierzę, że dobre zdrowie psychiczne – sprawność psychiczna – jest kluczem do silnego przywództwa, produktywnych społeczności i dążenia do celu. To ogromna odpowiedzialność, aby zrobić to dobrze, gdy przedstawimy ci fakty, ważna jest nauka i świadomość tematu, który jest tak istotny w tych czasach”.

Jednak ze względu na pandemię koronawirusa premiera serialu została przełożona. Podczas występu w talkshow Drew Barrymore, Oprah ujawniła, że ​​serial będzie miał swoją premierę w AppleTV + w maju 2021 roku.

Zobacz także: Meghan i Harry stracą książęce tytuły? Brytyjski dwór wywierapresję na królowej

ksiaze harry oprah winfrey serial
Książę Harry w zwiastunie serialu The Me You Can’t See

Zwiastun serialu księcia Harry'ego

W internecie pojawił się zwiastun serialu. Rozpoczyna go rozmowa Harry’ego i Oprah. Dziennikarka mówi, że problemy psychiczne dotykają ludzi na całym świecie: „Na całym świecie ludzie doświadczają jakiegoś bólu psychicznego, psychologicznego i emocjonalnego”. Harry odpowiada: „Jakie określenia słyszałaś o zdrowiu psychicznym? Szaleństwo…”.

W zwiastunie użyto scen z pogrzebu mamy Harry'go księżnej Diany. Widzimy jak obok 12-letniego Harry'ego konduktem żałobnym idą William, Karol i Filip. Książę zdobył się na szczere wyznanie: „Podjęcie decyzji o otrzymaniu pomocy nie jest oznaką słabości, w dzisiejszym świecie bardziej niż kiedykolwiek jest to oznaka siły”. W serialu udział wzięła także żona księcia - Meghan Markle i inne gwiazdy, takie jak: Lady Gaga, Glenn Close i gwiazdy NBA DeMar DeRozan i Langston Galloway. 

Zwiastun serialu możecie obejrzeć poniżej:

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.