Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Z ŻYCIA GWIAZD

Zuzanna Pactwa szczerze o związku z Jarosławem Bieniukiem. Padł temat Ani Przybylskiej...

„Czasami jest ciężko…”, przyznaje

Rafał Kowalski 18 maja 2022 08:54
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Był rok 2020, gdy modelka, projektantka i fotografka Zuzanna Pactwa związała się z Jarosławem Bieniukiem. Były piłkarz w końcu znalazł szczęście po kilku latach przeżywania smutku po stracie ukochanej żony. Ania Przybylska zmarła jesienią 2014 roku. W domu Jarosława i Zuzanny jej temat bywa poruszany. Czy panie się ze sobą znały?

Zuzanna Pactwa o Annie Przybylskiej i związku z Jarosławem Bieniukiem

Ukochana Jarosława Bieniuka dała szansę obserwującym ją internautom na poznanie jej bliżej. W związku z tym zorganizowała na Instagramie grę w pytania i odpowiedzi. Jedno dotyczyło tego, o co najczęściej sprzecza się z partnerem. „Trudne pytanie, gdyż nie ma takiej rzeczy, o którą często się kłócimy. Jak jest jakiś problem staramy się go rozwiązać. Nie praktykujemy tzw. "cichych dni", każdą sprawę omawiamy na bieżąco”, przyznała.

ZOBACZ: Krystyna Przybylska o stracie córki: „Strasznie mi jej brakuje. Mam czasem takie wrażenie, jakby wyjechała i wróci”

Kolejne zapytanie dotyczyło tego, czy modelce nie jest trudno być w związku z kimś, kogo wcześniejszą miłością była ukochana przez wszystkich Polaków osoba. Odpowiedź Zuzanny Pactwy była pełna ciepła i zrozumienia. Okazało się też, że ona i Anna Przybylska się poznały. „Myślę, że wszyscy kochamy Anię. Sama miałam okazję ją poznać wiele lat temu, bardzo miło to wspominam. Życie pisze własne scenariusze. Czy jest ciężko? Myślę, że czasami tak, ale należy żyć tym, co jest teraz. Ania na zawsze pozostanie w naszej pamięci!”, odpowiedziała szczerze i poruszająco.

Anna Przybylska, Viva! 2011
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Jan Bieniuk, Szymon Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Zuzanna Pactwa o dzieciach Jarosława Bieniuka

Kilka miesięcy temu podczas Tańca z gwiazdami zapytaliśmy Oliwię Bieniuk o to, czy widzi, że tata jest przy aktualnej miłości szczęśliwszy. Oj tak! Tata jest tak zakochany w Zuzie. Cieszę się, że w końcu po tylu latach widzę na jego twarzy szczęście i uśmiech. Widać, że jest zakochany”, odpowiedziała nam z uśmiechem i dodała, że zazwyczaj bardzo dobrze dogaduje się z projektantką.

Sprawdź też: „Czekam na ten film”. Anna Dereszowska wystąpi w dokumencie o Ani Przybylskiej

Teraz podczas gry w pytania i odpowiedzi to Zuzanna odniosła się do tematu pociech partnera. „Jestem osobą zadaniową, uwielbiam kiedy się dużo dzieje, a z dziećmi nigdy nie ma nudy. Myślę, że osobie z innym charakterem mogłoby być ciężko. Ja się odnajduję w każdej sytuacji”, przyznała podkreślając, że mają dobry kontakt.

Oby tak dalej! 

Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk, Sopot 2021

Zuzanna Pactwa, Jarosław Bieniuk
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, VIVA! listopad 2021, 23/2021
Fot. Mateusz Stankiewicz/SameSame

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.