O NICH JEST GŁOŚNO

Żona lidera Wilków: „Bardzo bałam się, że uzależni się od alkoholu’’

Jaką cenę muzyk zapłacił za sukces?

Damian Duda 18 czerwca 2018 16:15

Robert Gawliński jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Lider zespołu Wilki nie ukrywa, że cena, którą musiał zapłacić za swój sukces, była bardzo wysoka. A jego żona bała się, że... uzależni się od alkoholu.

Lider Wilków zmagał się z uzależnieniem?

Lukratywne kontakty, tysiące fanek... Po pierwszych latach działalności, członkowie bandu wpadli w pułapkę popularności. Robert Gawliński zawiesił wówczas działalność zespołu, żeby zerwać z imprezowym stylem życia. To był totalny boom na Wilki. Wszyscy się zachłysnęli tym sukcesem. Nie było nikogo w zespole, kto byłby święty. Bardzo bałam się, że uzależni się od alkoholu. W tym momencie, kiedy się bardzo o niego martwiłam, Robert zawiesił działalność zespołu’’, wyznała żona wokalisty, Monika Gawlińska, w cyklu programu Uwaga, Kulisy sławy. Mimo licznych kryzysów, ich małżeństwo przetrwało. Jaka jest ich recepta na udane małżeństwo?

W kwietniu 2016 r. Monika i Robert Gawlińscy wzięli udział w sesji zdjęciowej dla magazynu VIVA!. Pięknym fotografiom towarzyszyła intymna rozmowa. - Recepta na długowieczność małżeńską to nieprzykładanie zbyt wielkiej miary do błahostek. Nieraz ostre słowa się pojawiają – jesteśmy ludźmi, nie ma co robić z tego wielkiego halo. Życie jest za krótkie na głupoty - powiedział Robert Gawliński.

- Gdyby była recepta na ogień w związku, pewnie ktoś by to opatentował i zgarnął wielką kasę. Myślę, że trzeba się wspierać. Akceptować. Trzeba mieć wspólne zainteresowania, spędzać ze sobą czas - wyznała Monika Gawlińska. A Robert dodał dowcipnie - Trzeba się miziać, całować. Mąż musi ustępować. Czy Robert to umie? - Oczywiście. Zapytaj mnie raczej, w czym nie ustąpiłem! - odpowiedział. Jego żona doskonale pamięta… - Nie uległeś w temacie jasnych kanap. Chciałeś brązowe, ciemne. I mamy ciemne - powiedziała Monika, a drugi syn pary Beniamin zauważył - Za to poduszki są jasne.

Robert w jednej z piosenek śpiewa „Tylko prawdziwa miłość może nadać życiu sens”. Z pełnym przekonaniem. - Bo tak jest. Po prostu trzeba się kochać. Wtedy to działa. Małżeństwo bez miłości to tylko instytucja - powiedział w VIVIE!.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.