Aleksandra Żebrowska, Ola Żebrowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
O tym się mówi

Aleksandra Żebrowska wytyka mediom niedbałość: „Nie jestem w czwartej, tylko ósmej ciąży"

Niektóre zakończyły się poronieniem…

Marcjanna Maryszewska 8 lutego 2022 12:58
Aleksandra Żebrowska, Ola Żebrowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Od chwili, kiedy Aleksandra Żebrowska podzieliła się na Instagramie radosną nowiną o ciąży, media szybko obiegła informacja o czwartym dziecku, które spodziewa się wraz ze znanym mężem. Tym samym wielokrotnie mylnie założono, że jest to również jej czwarta ciąża… Aleksandra Żebrowska osobiście odniosła się do błędnie skonstruowanych nagłówków.

Aleksandra Żebrowska poinformowała o czwartym dziecku

Od ponad dekady tworzy szczęśliwe małżeństwo z Michałem Żebrowskim. Wspólnie doczekali się trzech synów: Franciszka, Henryka i Feliksa. Na swoim Instagramie pokazuje blaski i cienie bycia mamą, chociaż, jak sama przyznaje - doskonale odnajduje się w tej roli, bez względu na wszystko. 

I to właśnie na Instagramie podzieliła się z obserwującymi nowiną o kolejnym dziecku. Pełna poczucia humoru, we wpisie nie omieszkała żartobliwie nawiązać do obecnie panującego trendu o myleniu testów covidowych z tymi ciążowymi. „Dwie kreski mimo szczepienia. #toniecovid #tomichał” - pisała.

Czytaj także: Aleksandra Żebrowska jest w ciąży! Udostępniła zdjęcie z radosną nowiną

Aleksandra Żebrowska skomentowała informacje o ciąży

Wieść o kolejnym dziecku Aleksandry Żebrowskiej bardzo szybko obiegła media. Kobieta skomentowała fakt, iż nagłówki wielokrotnie wspominały o jej czwartej ciąży. Na instagramowej relacji odniosła się do nich w dosadny sposób.

„Nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży” 

Fot. Plotek.pl

Aleksandra Żebrowska na swoim Instagramie, źródło: Plotek.pl

Aleksandra Żebrowska w 2020 roku udzieliła wywiadu dla „Wysokich obcasów”, gdzie opowiedziała o poronieniach. Wyznała, że pomimo iż pociech miała wówczas troje, to w ciąży była aż siedem razy. Po raz pierwszy straciła dziecko w wieku 24 lat, kolejna ciąża również zakończyła się poronieniem. Potem przydarzyło się to jeszcze dwukrotnie. Jednak małżeństwo nie zaprzestało starań i już dziś mają dużą rodzinę, tak jak to sobie wymarzyli. Wkrótce ma się ona powiększyć o kolejnego potomka.

Aleksandra Żebrowska, mając za sobą tak dramatyczne doświadczenia, wystosowała na Instagramie bardzo ważny apel o większą wrażliwość w stosunku do przyszłych matek:

Bądźmy delikatni i szanujmy się nawzajem. Oszczędźmy kobietom pytań pt.: "Mówiłaś, że chcesz mieć więcej dzieci, to kiedy kolejne?", albo "mąż na pewno marzy o córeczce". Macierzyństwo to prywatna sprawa każdej z nas, każdej starającej się o dziecko pary. Niektóre pytania czy rady mogą być dla drugiego człowieka najzwyczajniej w świecie krzywdzące.”  

Źródło: Plotek.pl

Czytaj także: Poznał ją, gdy była dzieckiem... Oto historia miłości Michała i Aleksandry Żebrowskich

Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Fot. VIPHOTO/East News
Michał Żebrowski i Aleksandra Żebrowska, 15.02.2020

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.