Piosenkarz zostanie wkrótce ojcem szósty raz

Rafał Kowalski 7 października 2022 09:59

Pierwszy polski film o zombie – tak o produkcji Apokavixa pisze się w mediach od kilku miesięcy. Film, który został doceniony podczas 47. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, doczekał się wczoraj swojej ogólnopolskiej premiery. Wśród gości, którzy zechcieli zobaczyć ten nietypowy  projekt Xawerego Żuławskiego, znaleźli się Michał i Pola Wiśniewscy.

Pola Wiśniewska w kolejnej ciąży – pierwsze zdjęcia

Kilka dni temu Michał Wiśniewski poinformował internautów o tym, że wkrótce już po raz szósty zostanie tatą. Z resztą dla Poli Wiśniewskiej będzie to także szósta pociecha. Przyszli rodzice na pewno nie mogą już doczekać się otwarcia nowego rozdziału w życiu, a na razie spędzają każdą wolną chwilę na odpoczynku i relaksie.

I właśnie owy relaks dał im w czwartkowy wieczór seans Apokavixy. Zanim jednak film się zaczął fotoreporterzy okrążyli parę. Zobaczcie zdjęcia, które wykonano zakochanym. To pierwszy raz, gdy w aktualnej ciąży Pola Wiśniewska pokazała się publicznie. Wygląda przepięknie!

Sprawdź również: Odnowili przysięgę małżeńską, wkrótce ponownie zostaną rodzicami. Tak o miłości mówili Michał i Pola Wiśniewscy

Michał Wiśniewski o szóstym dziecku

Przypomnijmy, że w jednym z wywiadów wokalista wyznał, jak przebiega ciąża Poli. „Napisaliśmy o niej dopiero teraz, bo wszystko jest już potwierdzone, serduszko bije. To początek, ale się cieszymy, bo wszystko jest zdrowo i prawidłowo”, powiedział lider Ich Troje w Fakcie.

A jak on dowiedział się, że będzie tatą? „Zdjęcie USG dostałem od żony na pięćdziesiątkę. Mam teraz najlepszy okres w życiu, bo jestem kochany, wszystko mi się w miarę układa. Był bardzo udany jubileusz, nowa płyta biografia Ich Troje. Jestem szczęśliwy i krótko mówiąc, realizuję się”, zakończył pełen radości.

Gratulujemy jeszcze raz! 

1/4
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska w ciąży
Copyright @VIPHOTO/East News
1/4

2/4
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska w ciąży
Copyright @AKPA/ Kurnikowski
2/4

3/4
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska w ciąży
Copyright @AKPA/ Kurnikowski
3/4

4/4
Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska w ciąży
Copyright @VIPHOTO/East News
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?