EURO 2020: Grzegorz Krychowiak, mecz Polska-Słowacja
ZE ŚWIATA SPORTU

Znamy wynik meczu Polska-Szwecja! Biało-czerwoni pożegnali się z Euro 2020

Robert Lewandowski bohaterem meczu

Konrad Szczęsny 23 czerwca 2021 19:53

Euro 2020 nie dla nas. Polacy przegrali ze Szwedami 3:2 w trakcie środowego spotkania. Tym samym biało-czerwoni pożegnali się z mistrzostwami. Bohaterem meczu był jednak Robert Lewandowski. To on zdobył dla naszej drużyny dwa gole w 61 i 84 minucie meczu.

Mecz Polska-Szwecja. Polacy przegrali 3 do 2

„Miało być inaczej, miało być pięknie, ale jest jak zawsze ostatnimi czasy”, skomentował wynik środowego spotkania w Sankt Petersburgu Dariusz Szpakowski. I trudno się z nim nie zgodzić... Niestety, drużyna Paula Sousy żegna się z Euro 2020. W trakcie meczu ze Szwecją straciliśmy aż trzy bramki, w tym jedną w trakcie drugiej minuty spotkania. Później padł drugi gol drużyny skandynawskiej i kontaktową bramkę zdobył dopiero w 61. minucie Robert Lewandowski.

On zresztą także wyrównał wynik w 84. minucie spotkania. Przez chwilę wszyscy wierzyliśmy, że uda nam się wygrać. Niestety, stało się inaczej. W dogrywce padł trzeci gol ze strony Szwedów. To rozwiało nasze marzenia, dotyczące awansu do dalszego etapu rozgrywek. Tym samym reprezentacja Polski żegna się z Euro 2020. Przypomnijmy, że ze Słowacją przegraliśmy 2:1. Później był remis 1:1 z Hiszpanią i apetyt na więcej. Dzisiejsze spotkanie to kolejna przegrana, 3:2. Tym samym zajęliśmy 4., ostatnie miejsce w grupie i pożegnaliśmy się dalszymi rozgrywkami.

Co poszło nie tak? Dużo błędów indywidualnych, taktycznych, w tym na przykład problem w kryciem przeciwnika. Jak podkreślają komentatorzy, sam Robert Lewandowski to za mało... Mimo nastawienia na sukces, wracamy na tarczy. Po raz kolejny...

Kadr z meczu Polska-Słowacja. Grzegorz Krychowiak otrzymał wówczas czerwoną kartkę

EURO 2020, Polska, seks przed zawodami

18-24 KWIETNIA
szaleństwo zakupów
-20% na wybrane kosmetyki
Darmowa dostawa oraz próbki i... więcej»
Kod rabatowy:ZAKUPY2024
Zobacz
+
Online
Stacjonarnie

Darmowa dostawa oraz próbki i prezenty w każdym zamówieniu. Nie wiesz jaki kosmetyk wybrać dla swojej skóry? W Topestetic możesz skorzystać z bezpłatnej porady kosmetologów przez czat, mailowo lub telefonicznie — a także w gabinecie na warszawskim Wilanowie. Sprawdź na topestetic.pl

Oferta ważna:18 - 24.04.2024
Zobacz
Rabat do -30%
Rabat do -30% w sklepach stacj... więcej»
Kod rabatowy:HEGOS2024
Zobacz
+
Online

Rabat do -30% w sklepach stacjonarnych i na www.hegos.eu. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie www.

Najniższa cena produktu ze zdjęcia z 30 dni przed obniżką - 699,99 zł.

Cena produktu po zastosowaniu rabatu – 499,99 zł

Zobacz
-30% na wybraną kolekcję
Rabat -30% na wybrany asortyme... więcej»
Kod rabatowy:SZALENSTWO24
Zobacz
+
Online

Rabat -30% na wybrany asortyment, przy zakupie min. 2 produktów. Promocja nie obejmuje produktów z kategorii Continuativo i Outlet oraz kart podarunkowych. Promocja i szczegóły dostępne na www.obagstore.pl.

Zobacz
Tylko teraz! -30% na nową kolekcję
Skorzystaj z promocji -30% na... więcej»
Zobacz
+
Online

Skorzystaj z promocji -30% na nową kolekcję przy zakupie minimum 2 sztuk w salonach i na www.esotiq.com. Promocja nie dotyczy produktów bazowych i kosmetyków. Szczegóły u sprzedawcy i na stronie.

Zobacz
-30% na okulary korekcyjne
Rabat 30% na kompletną parę ok... więcej»
Kod rabatowy:200270
Zobacz
+
Online

Rabat 30% na kompletną parę okularów korekcyjnych. Szczegóły i regulamin akcji dostępne w Salonach i na visionexpress.pl. Okulary korekcyjne są wyrobem medycznym. Więcej pod: https://visionexpress.pl/promocje/prodmed005.

Zobacz
Dodatkowe -20% na kolekcję SS2024
-20% dodatkowego rabatu na kol... więcej»
Kod rabatowy:WIOSNA2024
Zobacz
+
Online

-20% dodatkowego rabatu na kolekcję SS2024. Oferta dostępna w sklepie stacjonarnym i na www.l37.eu. Rabat dotyczy również przecenionych pozycji. Szczegóły dostępne u Partnera.