Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Macademian Girl odchodzi z Pytania na śniadanie! Z jakiego powodu?

Blogerka podała zaskakujące informacje

Sabina Zięba 24 sierpnia 2020 12:00
Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W programach śniadaniowych wszystkich stacji w ostatnim czasie zachodzą spore zmiany. Pary prowadzących odchodzą i szybko zostają zastępowani nowymi. Media kilka dni temu obiegła informacja, że w Dzień Dobry TVN zabraknie Kingi Rusin. Plotki głoszą, że ma ją zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz okazuje się, że i w TVP zabraknie znanej twarzy. Macademian Girl ogłosiła w mediach społecznościowych, że żegna się z Pytaniem na śniadanie. Z jakiego powodu?

Zmiany w „Pytaniu na śniadanie”

Przez ostatnie miesiące w składzie Pytania na śniadania były takie pary, jak: Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka, Łukasz Nowicki i Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Robert El Gendy. Stacja TVP chcąc godnie rywalizować z konkurencją, czyli Dzień Dobry TVN, postanowili zaryzykować zmianą prowadzących.

Już od pewnego czasu mówiło się o planowanych zwolnieniach, lecz owe wiadomości nie były potwierdzone. Fakt kilka dni temu podał jednak zaskakujące wieści dotyczące Macademian Girl i Roberta El Gendy. Czytaliśmy: „Z naszych informacji wynika, że para dowiedziała się o zwolnieniu z pracy w piątek. Powodem miały być ponoć najsłabsze wyniki oglądalności. Choć mieli dzień później prowadzić program, zostali wykreśleni z grafiku”.

Teraz te nowiny potwierdziła sama Tamara. Na Instagramie jedna z jej fanek wprost zapytała, czy byłej blogerki modowej zabraknie w porannym programie Telewizji Polskiej. Macademian Girl potwierdziła wiadomość i przyznała, że ją i Roberta El Gendy wymieniono na inną parę.

Wielu widzów bardzo zaskoczyła owa decyzja - większość przypuszczała, że do programu nie wróci Marcelina Zawadzka, której ze względu na związek z aferą vatowską, postawiono trzy zarzuty. Zapowiedziano jednak, że w Pytaniu na śniadanie pojawi się już pod koniec sierpnia.

Będziecie tęsknić za Tamarą i Robertem?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea 👑 (@tamaragonzalezperea)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.