Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Macademian Girl odchodzi z Pytania na śniadanie! Z jakiego powodu?

Blogerka podała zaskakujące informacje

Sabina Zięba 24 sierpnia 2020 12:00
Macademian Girl, Tamara Gonzalez Perea
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

W programach śniadaniowych wszystkich stacji w ostatnim czasie zachodzą spore zmiany. Pary prowadzących odchodzą i szybko zostają zastępowani nowymi. Media kilka dni temu obiegła informacja, że w Dzień Dobry TVN zabraknie Kingi Rusin. Plotki głoszą, że ma ją zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak. Teraz okazuje się, że i w TVP zabraknie znanej twarzy. Macademian Girl ogłosiła w mediach społecznościowych, że żegna się z Pytaniem na śniadanie. Z jakiego powodu?

Zmiany w „Pytaniu na śniadanie”

Przez ostatnie miesiące w składzie Pytania na śniadania były takie pary, jak: Tomasz Kammel i Marzena Rogalska, Tomasz Wolny i Marcelina Zawadzka, Łukasz Nowicki i Ida Nowakowska, Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora oraz Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) i Robert El Gendy. Stacja TVP chcąc godnie rywalizować z konkurencją, czyli Dzień Dobry TVN, postanowili zaryzykować zmianą prowadzących.

Już od pewnego czasu mówiło się o planowanych zwolnieniach, lecz owe wiadomości nie były potwierdzone. Fakt kilka dni temu podał jednak zaskakujące wieści dotyczące Macademian Girl i Roberta El Gendy. Czytaliśmy: „Z naszych informacji wynika, że para dowiedziała się o zwolnieniu z pracy w piątek. Powodem miały być ponoć najsłabsze wyniki oglądalności. Choć mieli dzień później prowadzić program, zostali wykreśleni z grafiku”.

Teraz te nowiny potwierdziła sama Tamara. Na Instagramie jedna z jej fanek wprost zapytała, czy byłej blogerki modowej zabraknie w porannym programie Telewizji Polskiej. Macademian Girl potwierdziła wiadomość i przyznała, że ją i Roberta El Gendy wymieniono na inną parę.

Wielu widzów bardzo zaskoczyła owa decyzja - większość przypuszczała, że do programu nie wróci Marcelina Zawadzka, której ze względu na związek z aferą vatowską, postawiono trzy zarzuty. Zapowiedziano jednak, że w Pytaniu na śniadanie pojawi się już pod koniec sierpnia.

Będziecie tęsknić za Tamarą i Robertem?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Tamara Gonzalez Perea 👑 (@tamaragonzalezperea)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.