Księżna Sussex zainspirowała się księżną Dianą!

Gabriela Czernecka 13 marca 2020 17:48

Księżna Meghan w sukience zemsty jak księżna Diana? Internauci nie mają wątpliwości, że księżna Sussex zainspirowała się królową ludzkich serc. Żona księcia Harry'ego ma już za sobą ostatnie oficjalne obowiązki jako starszy członek rodziny królewskiej. I w tak odważnych i w tak zjawiskowych kreacjach nie widzieliśmy jej już dawno. Nie ma wątpliwości że jej ostatnie wyjścia miały ukryte znaczenie. Szczególną uwagę zwraca jej kreacja z Dniu Wspólnoty Narodów. Według internautów bez wątpienia Meghan postanowiła pójść śladem Diany!

Księżna Meghan w sukience zemsty jak Diana

Brytyjskie media nie mają wątpliwości, że księżna Meghan na ostatnie oficjalne wyjście u boku księcia Harry'ego, towarzysząc królowej, zdecydowała się na najlepszą kreację z możliwych. Internauci wprost nazywają zieloną sukienkę Meghan sukienką zemsty. Skąd takie porównanie? Wielu twierdzi, że przy wyborze ostatniej kreacji księżna Meghan zainspirowała się księżną Dianą. W czerwcu 1994 roku książę Karol udzielił telewizyjnego wywiadu, w którym przyznał się do niewierności. Następnego dnia Diana miała wziąć udział w imprezie charytatywnej Vanity Fair.

Wiedząc, że wszystkie oczy (a przede wszystkim wszystkie obiektywy) będą na nią skierowane, drobiazgowo przygotowała się do wyjścia – założyła sukienkę, którą od lat miała w garderobie. Czarną, odsłaniającą ramiona sukienkę, zaprojektowała grecka projektantka Christina Stambolian. Wcześniej Diana uważała ją za zbyt odważną, jednak na tę sytuację była idealna. Dobrała do niej perłowy naszyjnik i stworzyła niezapomnianą stylizację, nazwaną przez media sukienką zemsty. „Chciała wyglądać jak milion dolarów i tak zrobiła”, powiedziała była stylistka Diany, Anna Harvey. Wyszła z sytuacji zwycięsko – nie była zdradzoną żoną, ale pewną siebie, silną kobietą. 

Taki wizerunek, silnej, niezależnej, pewnej siebie, a przede wszystkim szczęśliwej kobiety, chciała zaprezentować światu księżna Meghan. Sukienka zemsty księżnej Diany stała się manifestem, który mówił: jestem samowystarczalna i niezależna. Wygląda na to, że równie dobrze zadziałał w przypadku księżnej Meghan. Cała krytyka decyzji książęcej pary Sussex dotyczącej odejścia z rodziny królewskiej i zakończeniu pełnienia funkcji z ramienia Elżbiety II została zastąpiona komentarzami na temat tego, jak w Dniu Wspólnoty Narodów wyglądała księżna Sussex. A wyglądała zjawiskowo i co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości! „Takie kreacje wysyłają prosty komunikat: będziecie za mną tęsknić, gdy odejdę”, mówi wprost dziennikarka Vanity Fair, Michelle Ruiz. A Wy, zwróciliście na to uwagę? 

1/4
Księżna Meghan i książę Harry, książę William, księżna Kate Dzień Wspólnoty Narodów
Copyright @Getty Images
1/4

Na Dzień Wspólnoty Narodów księżna Sussex zdecydowała się na zieloną kreację od Emilii Wickstead.

2/4
Ostatnie kreacje księżnej Meghan miały sekretne znaczenie
Copyright @East News
2/4

Do tego dobrała kapelusz od Williama Chambersa, torebkę wykonaną przez markę Gabriella Hearst oraz szpilki swojej ulubionej marki  Aquazzura.

3/4
Księżna Diana wystawa
Copyright @Getty Images
3/4

Sukienka zemsty księżnej Diany stała się manifestem, który mówił: jestem samowystarczalna i niezależna. Wygląda na to, że równie dobrze zadziałała w przypadku księżnej Meghan.    

4/4
Meghan i Harry mowa ciała
Copyright @Getty Images
4/4

Z jej twarzy nie znikał uśmiech!

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.