O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już po ślubie?!

Do sieci wyciekły zagadkowe zdjęcia pary...

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2018 10:57

Ich związek to gotowy materiał na film. Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakochali się w sobie w 2009 roku, gdy mieli zaledwie odpowiednio po 17 i 19 lat, na planie filmu Ostatnia piosenka. Mało kto wierzył, że związek, który rozpoczął się w tak młodym wieku, będzie miał szansę powodzenia. A jednak, mimo burz, rozstań i powrotów wiele wskazuje na to, że wzięli cichy ślub! Zdjęcia z uroczystości obiegły zagraniczne media i wywołały nie lada sensację. Ile jest w nich prawdy?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Szczegóły uroczystości

Wszystko za sprawą mało dyskretnego znajomego Miley Cyrus i Liama Hemswortha, Conrada Corra. Opublikował on na swoim InstaStories serię trzech zdjęć, które mogą być potwierdzeniem, że para powiedziała sobie „tak” w tajemnicy przed mediami. To tym bardziej prawdopodobne, że fotografie bardzo szybko zniknęły z sieci!

Na jednej z nich widzimy zakochanych, którzy prawymi dłońmi trzymają nóż do krojenia tortu. Stroje, które mają na sobie, jednoznacznie kojarzą się ze stylizacjami ślubnymi (biała suknia Miley Cyrus), zaś w tle widoczne są balony z napisem „Mr and Mrs”, co w amerykańskich realiach tłumaczyć można jako „mąż i żona”. Informację tę w rozmowie z zagranicznymi mediami potwierdzili znajomi pary. Co ciekawe twierdzą oni, że decyzję tę podjęto m.in. z powodu pożarów w Los Angeles, na skutek których spłonęła posiadłość Miley i Liama w Malibu.

Kameralna uroczystość ślubna odbyła się podobno w ich innym domu, w Tennessee. 

„Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną”, zdradza informator serwisu Radar Online.

Część fanów pary sugeruje jednak, że kadry mogą pochodzić z teledysku lub filmu. Póki co jednak sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Feralne zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha

W 2009 roku poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka. Po trzech latach związku, w 2012 roku, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili swoje zaręczyny, jednak zaledwie rok później rozstali się. Mimo że próbowali ułożyć sobie życie u boku innych partnerów, nigdy nie szczędzili sobie ciepłych słów w mediach i wywiadach. Koniec końców w 2016 roku wrócili do siebie. Po tym nikt nie miał już wątpliwości, że ślub to jedynie kwestia czasu  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.