O TYM SIĘ MÓWI

Miley Cyrus i Liam Hemsworth już po ślubie?!

Do sieci wyciekły zagadkowe zdjęcia pary...

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2018 10:57

Ich związek to gotowy materiał na film. Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakochali się w sobie w 2009 roku, gdy mieli zaledwie odpowiednio po 17 i 19 lat, na planie filmu Ostatnia piosenka. Mało kto wierzył, że związek, który rozpoczął się w tak młodym wieku, będzie miał szansę powodzenia. A jednak, mimo burz, rozstań i powrotów wiele wskazuje na to, że wzięli cichy ślub! Zdjęcia z uroczystości obiegły zagraniczne media i wywołały nie lada sensację. Ile jest w nich prawdy?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Szczegóły uroczystości

Wszystko za sprawą mało dyskretnego znajomego Miley Cyrus i Liama Hemswortha, Conrada Corra. Opublikował on na swoim InstaStories serię trzech zdjęć, które mogą być potwierdzeniem, że para powiedziała sobie „tak” w tajemnicy przed mediami. To tym bardziej prawdopodobne, że fotografie bardzo szybko zniknęły z sieci!

Na jednej z nich widzimy zakochanych, którzy prawymi dłońmi trzymają nóż do krojenia tortu. Stroje, które mają na sobie, jednoznacznie kojarzą się ze stylizacjami ślubnymi (biała suknia Miley Cyrus), zaś w tle widoczne są balony z napisem „Mr and Mrs”, co w amerykańskich realiach tłumaczyć można jako „mąż i żona”. Informację tę w rozmowie z zagranicznymi mediami potwierdzili znajomi pary. Co ciekawe twierdzą oni, że decyzję tę podjęto m.in. z powodu pożarów w Los Angeles, na skutek których spłonęła posiadłość Miley i Liama w Malibu.

Kameralna uroczystość ślubna odbyła się podobno w ich innym domu, w Tennessee. 

„Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną”, zdradza informator serwisu Radar Online.

Część fanów pary sugeruje jednak, że kadry mogą pochodzić z teledysku lub filmu. Póki co jednak sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Feralne zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha

W 2009 roku poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka. Po trzech latach związku, w 2012 roku, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili swoje zaręczyny, jednak zaledwie rok później rozstali się. Mimo że próbowali ułożyć sobie życie u boku innych partnerów, nigdy nie szczędzili sobie ciepłych słów w mediach i wywiadach. Koniec końców w 2016 roku wrócili do siebie. Po tym nikt nie miał już wątpliwości, że ślub to jedynie kwestia czasu  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.