Do sieci wyciekły zagadkowe zdjęcia pary...

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2018 10:57

Ich związek to gotowy materiał na film. Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakochali się w sobie w 2009 roku, gdy mieli zaledwie odpowiednio po 17 i 19 lat, na planie filmu Ostatnia piosenka. Mało kto wierzył, że związek, który rozpoczął się w tak młodym wieku, będzie miał szansę powodzenia. A jednak, mimo burz, rozstań i powrotów wiele wskazuje na to, że wzięli cichy ślub! Zdjęcia z uroczystości obiegły zagraniczne media i wywołały nie lada sensację. Ile jest w nich prawdy?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Szczegóły uroczystości

Wszystko za sprawą mało dyskretnego znajomego Miley Cyrus i Liama Hemswortha, Conrada Corra. Opublikował on na swoim InstaStories serię trzech zdjęć, które mogą być potwierdzeniem, że para powiedziała sobie „tak” w tajemnicy przed mediami. To tym bardziej prawdopodobne, że fotografie bardzo szybko zniknęły z sieci!

Na jednej z nich widzimy zakochanych, którzy prawymi dłońmi trzymają nóż do krojenia tortu. Stroje, które mają na sobie, jednoznacznie kojarzą się ze stylizacjami ślubnymi (biała suknia Miley Cyrus), zaś w tle widoczne są balony z napisem „Mr and Mrs”, co w amerykańskich realiach tłumaczyć można jako „mąż i żona”. Informację tę w rozmowie z zagranicznymi mediami potwierdzili znajomi pary. Co ciekawe twierdzą oni, że decyzję tę podjęto m.in. z powodu pożarów w Los Angeles, na skutek których spłonęła posiadłość Miley i Liama w Malibu.

Kameralna uroczystość ślubna odbyła się podobno w ich innym domu, w Tennessee. 

„Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną”, zdradza informator serwisu Radar Online.

Część fanów pary sugeruje jednak, że kadry mogą pochodzić z teledysku lub filmu. Póki co jednak sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Feralne zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha

W 2009 roku poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka. Po trzech latach związku, w 2012 roku, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili swoje zaręczyny, jednak zaledwie rok później rozstali się. Mimo że próbowali ułożyć sobie życie u boku innych partnerów, nigdy nie szczędzili sobie ciepłych słów w mediach i wywiadach. Koniec końców w 2016 roku wrócili do siebie. Po tym nikt nie miał już wątpliwości, że ślub to jedynie kwestia czasu  

1/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @AFP/EAST NEWS
1/5

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwa już, z kilkoma przerwami, dziewięć lat.

2/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @InstaStories @Conrad Corr
2/5

Za sprawą tych zdjęć, które opublikował na Instagramie znajomy pary, Conrad Corr, zaczęto spekulować, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli cichy ślub!

3/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @InstaStories @Conrad Corr
3/5

Widać na nich, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth mają na sobie stylizacje, przypominające te ślubne.

4/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @InstaStories @Conrad Corr
4/5

W tle widać zaś balony z napisem „Mr i Mrs”, które to określenia można tłumaczyć jako „mąż” i „żona”.

5/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Copyright @Getty Images
5/5

Póki co jednak Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie skomentowali w żaden sposób tych sensacyjnych doniesień.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.