Do sieci wyciekły zagadkowe zdjęcia pary...

Konrad Szczęsny 25 grudnia 2018 10:57

Ich związek to gotowy materiał na film. Miley Cyrus i Liam Hemsworth zakochali się w sobie w 2009 roku, gdy mieli zaledwie odpowiednio po 17 i 19 lat, na planie filmu Ostatnia piosenka. Mało kto wierzył, że związek, który rozpoczął się w tak młodym wieku, będzie miał szansę powodzenia. A jednak, mimo burz, rozstań i powrotów wiele wskazuje na to, że wzięli cichy ślub! Zdjęcia z uroczystości obiegły zagraniczne media i wywołały nie lada sensację. Ile jest w nich prawdy?

Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub. Szczegóły uroczystości

Wszystko za sprawą mało dyskretnego znajomego Miley Cyrus i Liama Hemswortha, Conrada Corra. Opublikował on na swoim InstaStories serię trzech zdjęć, które mogą być potwierdzeniem, że para powiedziała sobie „tak” w tajemnicy przed mediami. To tym bardziej prawdopodobne, że fotografie bardzo szybko zniknęły z sieci!

Na jednej z nich widzimy zakochanych, którzy prawymi dłońmi trzymają nóż do krojenia tortu. Stroje, które mają na sobie, jednoznacznie kojarzą się ze stylizacjami ślubnymi (biała suknia Miley Cyrus), zaś w tle widoczne są balony z napisem „Mr and Mrs”, co w amerykańskich realiach tłumaczyć można jako „mąż i żona”. Informację tę w rozmowie z zagranicznymi mediami potwierdzili znajomi pary. Co ciekawe twierdzą oni, że decyzję tę podjęto m.in. z powodu pożarów w Los Angeles, na skutek których spłonęła posiadłość Miley i Liama w Malibu.

Kameralna uroczystość ślubna odbyła się podobno w ich innym domu, w Tennessee. 

„Oboje mieli wrażenie, że to narzeczeństwo trwa wieki i chcieli wreszcie zostać mężem i żoną”, zdradza informator serwisu Radar Online.

Część fanów pary sugeruje jednak, że kadry mogą pochodzić z teledysku lub filmu. Póki co jednak sami zainteresowani nie skomentowali tych doniesień. Feralne zdjęcia możesz zobaczyć w naszej galerii.

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha

W 2009 roku poznali się na planie filmu Ostatnia piosenka. Po trzech latach związku, w 2012 roku, Miley Cyrus i Liam Hemsworth ogłosili swoje zaręczyny, jednak zaledwie rok później rozstali się. Mimo że próbowali ułożyć sobie życie u boku innych partnerów, nigdy nie szczędzili sobie ciepłych słów w mediach i wywiadach. Koniec końców w 2016 roku wrócili do siebie. Po tym nikt nie miał już wątpliwości, że ślub to jedynie kwestia czasu  

1/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @AFP/EAST NEWS
1/5

Związek Miley Cyrus i Liama Hemswortha trwa już, z kilkoma przerwami, dziewięć lat.

2/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @InstaStories @Conrad Corr
2/5

Za sprawą tych zdjęć, które opublikował na Instagramie znajomy pary, Conrad Corr, zaczęto spekulować, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli cichy ślub!

3/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @InstaStories @Conrad Corr
3/5

Widać na nich, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth mają na sobie stylizacje, przypominające te ślubne.

4/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth wzięli ślub? Zdjęcia z uroczystości
Copyright @InstaStories @Conrad Corr
4/5

W tle widać zaś balony z napisem „Mr i Mrs”, które to określenia można tłumaczyć jako „mąż” i „żona”.

5/5
Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Copyright @Getty Images
5/5

Póki co jednak Miley Cyrus i Liam Hemsworth nie skomentowali w żaden sposób tych sensacyjnych doniesień.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…