Marianna Schreiber, Top model
Fot. Instagram Marianny Schreiber
O TYM SIĘ MÓWI

Zaskakujące wyznanie żony ministra PiS o aborcji. Marianna Schreiber szokuje poglądami

"Chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek"

Dorota Falkowska 20 września 2021 11:25
Marianna Schreiber, Top model
Fot. Instagram Marianny Schreiber

Marianna Schreiber zdobyła rozgłos dzięki udziałowi w programie „Top Model”, do którego zgłosiła się bez wiedzy swojego męża, Łukasza Schreiber. Swoim pojawieniem się w show 28-latka wywołała wielkie poruszenie i szybko zyskała medialny rozgłos.

Marianna Schreiber w Top Model

Żona ministra Prawa i Sprawiedliwości wyznała na antenie TVN-u, że nie powiedziała mężowi o udziale w Top Model, bo najprawdopodobniej zabroniłby jej spełnienia marzenia. "Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny", dodała. 

Mariannie Schreiber nie udało się zakwalifikować do domu modelek, ale mimo że pożegnała się z programem, popularność, którą przyniosło jej modowe show, nieustannie rośnie. W ostatnim czasie żona ministra Prawa i Sprawiedliwości zaskoczyła swoimi poglądami w kwestii aborcji. 

Czytaj też: Żona obecnego ministra wzięła udział w Top model. Zrobiła to w tajemnicy przed nim

Marianna Schreiber, Top model
Fot. materiał promocyjny TVN

Marianna Schreiber o aborcji i LGBT

Żona ministra Schreibera została zapytana o zdjęcie z błyskawicą, symbolizującą Strajk Kobiet, które zamieściła w swoich mediach społecznościowych. 

Okazuje się, że postulaty ruchu i sprzeciwianie się wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego z października 2020 roku jest bliskie poglądom Marianny Schreiber. "Oczywiście, że chcę wspierać kobiety, bo wiem, czego sama potrzebuję i czego sama bym nie chciała" - powiedziała początkująca modelka w rozmowie z "Super Expressem".

"Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której byłabym zmuszona urodzić dziecko, które nie przeżyje"- wyznała żona PiS-owskiego ministra z KPRM.

"Jeśli ci, którzy dostrzegli ten piorun na zdjęciu, widzą we mnie kobietę, która jest gotowa zawalczyć o siebie i innych to chyba jest jasne, jaki jest mój stosunek do tego ruchu" - dodała Schreiber.

Zobacz także: Pierwsza transpłciowa polska posłanka. Jak dzisiaj wygląda życie Anny Grodzkiej?

Marząca o karierze modelki 28-latka pojawiła się również w ostatnim czasie na evencie LGBT Film Festival. Swoją obecność podkreśliła również poprzez zapewnienie, że wspiera osoby o odmiennej orientacji. 

Co na to wszystko mąż 28-latki? Łukasz Schreiber nie skomentował publicznie ostatnich wystąpień żony w mediach, ale ona sama wyznała, że ich małżeństwo przechodzi obecnie trudny czas. Czy powodem problemów pary mogą być medialne wypowiedzi Marianny?  

Marianna Schreiber, gala otwarcia 12. edycji LGBT Film Festival, Warszawa, 17.09.2021 rok
Fot. Pawel Wodzynski/East News

Marianna Schreiber, gala otwarcia 12. edycji LGBT Film Festival, Warszawa, 17.09.2021 rok

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.