Marianna Schreiber, Top model
Fot. Instagram Marianny Schreiber
O TYM SIĘ MÓWI

Żona obecnego ministra wzięła udział w Top model. Zrobiła to w tajemnicy przed nim

Jurorzy show TVN byli w szoku. Oto historia Marianny Schreiber

Rafał Kowalski 2 września 2021 12:04
Marianna Schreiber, Top model
Fot. Instagram Marianny Schreiber

Dziesiąta edycja Top model ruszyła! We wczorajszym odcinku modowego show nie zabrakło idealnych sylwetek, ciekawych osobowości oraz historii, o których dziś mówi cała Polska. Jedną z bohaterek programu okazała się Marianna Schreiber, żona ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Ukochana posła Łukasza Schreibera poszła do programu TVN w tajemnicy przed partnerem…

Marianna Schreiber w Top Model 10. Historia uczestniczki

Na chwilę przed emisją pierwszego odcinka TOP MODEL 10 w TVN, Marianna Schreiber zamieściła w sieci enigmatyczny wpis sugerujący, że za chwilę jedna z jej odważnych decyzji przestanie być sekretem. „Gdy tajemnica wychodzi na jaw, nigdy nie jest zadowalająco - przecież z jakiegoś powodu ukrywałeś pewne kwestie… Ale jeżeli to tajemnica, która przełamuje pewne schematy w Twoim życiu, która wyjaśnia i zmusza do otwartości, refleksji… powoduje, ze coś zaczyna być wyjaśniane.. że czujesz się zrozumiany, wysłuchany… czujesz, ze walczysz o siebie… o to by móc być sobą… to nie żałuj tego.. być może nie rozwiązał byś wielu problemów, gdyby nie ona. Tego tez Wam życzę”, napisała zagadkowo 28-latka i dodała, że „w końcu jest szczęśliwa na 100%”.

Chwilę później wyjaśniło się, że post Marianny Schreiber odnosił się od jej udziału w castingu do Top model. 28-latka jest prywatnie żoną ministra w rządzie Mateusza Morawieckiego. Łukasz Schreiber nie wiedział nic o decyzji partnerki, co nowa gwiazda TVN przyznała przed jurorami modowego show.

Okazuje się, że o pracy na wybiegu pani Marianna śniła od dawna. „Udział w Top Model był marzeniem jeszcze z wieku nastoletniego. Pochodzę z dość biednej rodziny. I to nie był moment na spełnianie marzeń nastolatki, ale moment, w którym trzeba stać się dorosłym i w którym trzeba odbić się od dna, żeby osiągnąć coś w przyszłości”, opowiadała w programie przyznając jeszcze raz, że jej pomysł to tajemnica. „Dzisiaj mnie nikt nie wspiera. Mąż nic nie wie. Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny. Jest politykiem”, usłyszeliśmy na antenie. „Może mąż się ze mną rozwiedzie”, żartowała też.

Przeczytaj także: Joanna Krupa na niepublikowanychdotąd zdjęciach z córką. Tak wygląda dziś mała Asha!

Marianna Schreiber, Top model
Fot. materiał promocyjny TVN

Z kolei w sieci pani Marianna dodała, że stanięcie przed Asią Krupą czy Dawidem Wolińskim było ogromnym przeżyciem. „W życiu przeżyłam wiele stresujących sytuacji (...) Jednakże ten stres, który towarzyszył mi w Top Model, był takim, jakiego nigdy nie czułam. Cała się trzęsłam, nogi miałam jak z waty, zacisnęły mi się usta i przez to miałam złą wymowę… W końcu po castingach miałam podawaną kroplówkę ze stresu. (...) Proszę mi wierzyć, nigdy wcześniej nie podjęłam aż takiego ryzyka a podejmowałam je w życiu wiele raz”, czytamy na Facebooku 28-latki.

Czy opłaciło się w końcu zrobić coś dla siebie? Jak na razie wydaje się, że tak, bo żona ministra przeszła do kolejnego etapu programu. Jak Łukasz Schreiber zareagował na pomysł ukochanej? Na razie nie ma jego oficjalnego komentarza, ale z pierwszego cytowanego w artykule wpisu wnioskujemy, że para wyjaśniła sobie wszystkie kwestie.

Życzymy dużo powodzenia.

Łukasz Schreiber, żona w Top Model
Fot. Lukasz Piecyk/REPORTER

Top Model 10, jurorzy
Fot. materiał promocyjny TVN

Kim jest Marianna Schreiber? Wiek, zainteresowania, Instagram, żona polityka

Marianna Schreiber ma 28 lat i marzy o karierze modelki. Z Instagrama gwiazdy show TVN dowiadujemy się, że jest ona też magistrem pedagogiki, nauczycielem i terapeutą.

Prywatnie Marianna Schreiber jest żoną posła i ministra Łukasza Schreibera. Para ma sześcioletnią córkę Patrycję.

Będziecie kibicować tej kandydatce na top modelkę? 

Czytaj także: Joanna Krupa w żałobie. Modelka zamieściła rozrywający serce wpis

TAGI #Top Model

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.