Księżna Camilla, książę Karol
Fot. POOL/ Tim Graham Picture Library/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Camilla i książę Karol przeżywają trudne chwile. Niespodziewanie zmarła bliska im osoba

Nie żyje partnerka syna księżnej, Toma Parker Bowlesa

Ksenia Krasko 30 marca 2021 11:11
Księżna Camilla, książę Karol
Fot. POOL/ Tim Graham Picture Library/Getty Images

Historia miłości Camilli Parker Bowles i księcia Karola była pełna kontrowersji i skandali, ale para pokonała wszelkie przeszkody i od kilkunastu lat stanowi szczęśliwe małżeństwo. Kiedy księżna Kornwalii i książę Walii ogłosili, że planują wziąć ślub po latach znajomości, mogli liczyć na wsparcie swoich dzieci. Teraz to oni są potrzebni młodym, a właściwie jednemu z nich, który przeżywa utratę ukochanej osoby.

Nie żyje partnerka syna księżnej Camilli

Jak informują brytyjskie media, księżna Camilla i książę Karol są największym wsparciem dla syna księżnej, Toma Parker Bowlesa. 46-latek niespodziewanie stracił ukochaną, 42-letnią dziennikarkę Alice Procope. Jest zdruzgotany śmiercią partnerki, z którą spotykał się przez dwa lata. Przykrą wiadomością załamani są również Camilla i Karol.

ZOBACZ TEŻ: Sprytna manipulatorka, kochanka, ofiara miłosnego trójkąta. Jaka tak naprawdę jest księżna Camilla?

Według Daily Mail, Alice Procope zmarła we własnym domu 17 marca tego roku, siedem miesięcy po zdiagnozowaniu nowotworu. W ostatnich chwilach życia towarzyszyły jej najbliższe osoby, w tym syn księżnej Camilli i trójka dzieci Alice z poprzedniego związku.

„Tom jest zdruzgotany, że życie jest tak okrutne”, przekazał przyjaciel Parker Bowlesa w rozmowie z Daily Mail. „To częściowo z powodu Covid-19 diagnozę Alice rozpoznano dopiero w sierpniu zeszłego roku, kiedy było już za późno”, dodał, zwracając uwagę, że „takich osób jest bardzo dużo i będzie coraz więcej”.

Księżna Camilla jest największym wsparciem syna Toma Parker Bowlesa

Tom Parker Bowles, syn księżnej Camilli
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Fortnum & Mason

Kim jest Tom Parker Bowles, syn księżnej Camilli?

Tom, a właściwie Thomas Parker Bowles trzyma się z dala od mediów, chociaż nie są mu obce. Jest dziennikarzem i pisarzem, napisał kilka książek kucharskich, a za jedną z nich zdobył nagrodę w 2010 roku. Pojawia się również na pokazach kulinarnych, a także był gościem w słynnym show MasterChef.

ZOBACZ TEŻ: To dlatego dzieci księżnej Camilli trzymają się z dala od rodziny królewskiej

W 2005 roku poślubił Sarah Buys. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, 14-letnią córkę Lolę Rosalind i 11-letniego syna Freddy’ego. Według mediów, rozstali się w 2018 roku. 

Tom Parker Bowles, syn księżnej Camilli, od lat zgłębia tematy kulinarne

Tom Parker Bowles, syn księżnej Camilli
Fot. David M. Benett/Dave Benett/Getty Images for Fortnum & Mason

Jeśli interesują Cię największe sekrety brytyjskiej monarchii, koniecznie sięgnij po książki o kulisach życia rodziny królewskiej:

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…