Z ŻYCIA GWIAZD

Z odkrytym brzuchem do kościoła? Anna Lewandowska przesadziła z kreacją? 

Pojawiła się tak na ślubie Anny Korcz

Monika Katarzyna Krupska 16 lipca 2018 11:09

Córka Anny Korcz, Anna w ten weekend stanęła na ślubnym kobiercu! 29-latka poślubiła długoletniego partnera Piotra Kalitowskiego. Na ślub zaprosiła same gwiazdy, w tym pojawili się Anna i Robert Lewandowscy! Polska power couple wyglądała bardzo elegancko i szykownie, ale czy nie przesadzili? 

Ślub Anny Korcz: Anna Lewandowska

Ślub Anny i Piotra odbył się w sobotę, 14 lipca. Para sakramentalne „tak” powiedziała sobie w kościele pod wezwaniem św. Stanisława Kostki w Warszawie. Przyjęcie weselne odbyło się w należącym do aktorki domu weselnym Zacisze w Pomiechówku.

Panna młoda zszokowała wszystkich gości i do ołtarza nie poszła w tradycyjnej bieli! Anna postawiła na suknię w kolorze kawy z mlekiem. Natomiast jej mama wybrała elegancki garnitur, do którego dobrała duży kapelusz. Aktorka, która niedługo będzie świętować 30 lat aktywności na scenie na Instagramie pochwaliła się jeszcze radosną nowiną. Jak się okazuje, Anna do ołtarza poszła w stanie błogosławionym!

„Dziś zostanę teściową, już niedługo babcią. Dzisiaj wydaję córkę za mąż, Anusię. Czekałam na ten moment 1,5 roku i nastał, tak jak wszystko: jedno, po drugim, tak jak dzisiaj słońce, po deszczu”, powiedziała Korcz na Instagramie.

Wśród weselników nie zabrakło także gwiazd! Pojawili się m.in. Marcelina Zawadzka, Anna i Robert Lewandowscy, a także Katarzyna Skrzynecka z mężem. Żona Roberta Lewandowskiego postawiła na bardzo odważną kreację, co internauci szybko wytknęli trenerce. Pokazała wysportowany brzuch. Myślicie, że to odpowiednia kreacja do kościoła?  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.