Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal
O TYM SIĘ MÓWI

Wróżbita Maciej przepowiedział przyszłość syna Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Kim będzie Henio?

Sabina Zięba 14 czerwca 2020 13:00
Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan, Viva! 7/2020
Fot. Marta Wojtal

Trzeci syn Małgorzaty Rozenek-Majdan, a pierwszy ze związku z Radosławem Majdanem, przyszedł na świat w środę 10 czerwca. Zarówno ona, jak i były piłkarz z wielką niecierpliwością oczekiwali potomka i od dłuższego czasu przygotowywali się do powitania go na świecie. Teraz chętnie dzielą się z fanami fotografiami nowo narodzonej pociechy w mediach społecznościowych i na pierwszy rzut oka widać, że są niezwykle szczęśliwi. Na pewno zastanawiają się, kim mały Henryk zostanie w przyszłości. Co ciekawe, wróżbita Maciej już to wie i zdradził informację w jednym z wywiadów!

Wróżbita Maciej o Henryku Majdanie

Synek Małgorzaty Rozenek-Majdan przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku o godzinie 6:35. Radosną nowiną podzielili się prowadzący Dzień Dobry TVN, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik. Następnie zdjęcie prezenterki i nowo narodzonego synka opublikował na swoim profilu na Instagramie szczęśliwy tatuś. W komentarzach od razu zaroiło się od gratulacji.

Choć Henio ma zaledwie kilka dni, media już snują domysły na temat jego przyszłości. Teraz wiele szczegółowych informacji zdradził wróżbita Maciej, wybitny znawca numerologii. W rozmowie z Super Expressem stwierdził, że najmłodszy syn Rozenek-Majdan najprawdopodobniej... pójdzie w ślady sławnej mamy i zostanie prawnikiem! W wolnych chwilach natomiast chętnie podzieli zainteresowania taty, który jest fanem sportu i byłym piłkarzem.

Według numerologii Henryk jest jedenastką, tzw. liczbą mistrzowską. To w połączeniu z jego znakiem zodiaku, czyli Bliźniętami, sprawi, że: „Będzie to bardzo inteligentny człowiek, bardzo sprytny. Będzie umiał nawet manipulować. Jedynka z dnia potrafi wywierać wpływ na tłum”.

Maciej Skrzątek dodał także, że mały Majdan prawdopodobnie ukończy nie jeden, a kilka kierunków studiów, by następnie wybrać jakiś prestiżowy zawód - być może prawo. Jak mówi: „Będzie bardzo wszechstronny, będzie miał różne zainteresowania – nie tylko piłką nożną. Będzie uwielbiał sport”.

Jak każdy, nie będzie jednak pozbawiony wad. Okazuje się, że może być zarozumiały: „Jedynka z dnia, czyli osoby urodzone 1., 10. czy 28. dnia miesiąca mają cechy jedynaka. Jedynka oznacza całkowitą niezależność. Każda jedynka z dnia uważa się za lepszego od innych, jedynka z dnia nie chce byle jakiej szynki, nie chce byle jakiej wycieczki ani byle jakiego telewizora. Chce być najlepsza we wszystkim”.

Będzie także bardziej podobny do popularnej prezenterki, niż byłego piłkarza: „Będzie bardzo podobny do matki! Patrząc w kosmogram, widzimy Merkurego w Raku. To oznacza, że będzie bardzo związany z matką. Bardziej z matką niż z ojcem. Będą mieli podobne charaktery i podobne spojrzenie na życie”.

Jesteście zaskoczeni?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.