Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba
O TYM SIĘ MÓWI

Jakimi wózkami jeździ Laura Lewandowska? 

Jej kolekcja jest imponująca!

Olga Figaszewska 27 lipca 2020 13:12
Anna Lewandowska, Robert Lewandowski, Klara Lewandowska, Laura Lewandowska
Fot. Instagram @annalewandowskahpba

Anna Lewandowska na Instagramie dzieli się z  fankami przemyśleniami na temat macierzyństwa, zachęca do aktywnego trybu życia, a także zamieszcza urocze kadry z życia rodzinnego. Zdjęcia, na którym pojawiają się córeczki Ani i Roberta wywołuje zachwyt wśród internautów i z miejsca staje się hitem sieci. Bez wątpienia Klara i mała Laura stały się prawdziwymi trendsetterkami! Każde ubranko córeczek gwiazdy, które dumna mama pokaże w social media w błyskawicznym tempie znika ze sklepowych półek. Podobnie jest w przypadku wózków, które Ania Lewandowska wybrała dla małej Laury.

Wózki Laury Lewandowskiej

Ten temat wywołuje wiele mocji wśród internautów za każdym razem kiedy córeczki gwiazdorskiej pary pozują do zdjęć w wózkach. Niedawno ogromnym zainteresowaniem cieszyła się kwiatowa gondola najmłodszej pociechy Ani i Roberta Lewandowskich. Laura przemieszcza się luksusowym Cybex Spring Blossom Light, który wart jest ponad 8,5 tysiąca złotych. Dodatkowo do wózka można dobrać pasujące kolorystycznie dodatki na przykład śpiworek, torbę, parasolkę, a także nosidełko. Ale to nie jedyny dziecięcy wózek małej Laury!

Na jednym ze zdjęć fani dostrzegli model Cybex Priam Koi Crystallized. Linia tych modeli nawiązuje do japońskiej mitologii i posiada aplikacje oraz hafty na wyjątkowym, odbijającym światło, kryształowo-srebrnym materiale. W skład zestawu wchodzi obszerne siedzisko spacerowe, komfortowa gondola oraz bezpieczny i wygodny fotelik samochodowy. Za ten model zapłacimy prawie 7700 złotych.

Podczas ostatniego spaceru, z którego Anna Lewandowska zamieściła relację na InstaStories, dostrzegamy kolejny wózek małej Laury. Okazuje się, że trenerka postawiła na ekskluzywny wielofunkcyjny model z opcją 3w1 Cybex Priam 2.0, który kosztuje  5397 zł.  Ten wózek charakteryzuje się najwyższą funkcjonalnością, lekkością i eleganckim designem.  

Kolekcja robi wrażenie!  

Wózki Laury Lewandowskiej, Anna Lewandowska
Fot. Screen za Pudelek.pl

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.