Agnieszka Amaro, Wojciech Amaro, VIVA! 2017
Fot. KAMIL GRYGORUK
Z życia gwiazd

Wojciech Modest Amaro zabrał syna na Świętą Górę. Razem pielęgnują wiarę

Nicolas niesamowicie wyrósł!

Marta Nawacka 13 kwietnia 2024 16:01
Agnieszka Amaro, Wojciech Amaro, VIVA! 2017
Fot. KAMIL GRYGORUK

Popularny restaurator nie ukrywa, że w życiu najważniejsze jest dla niego ukochana rodzina oraz wiara. Teraz Wojciech Modest Amaro wybrał się wraz z 15-letnim synem na religijną wycieczkę, a zdjęciami podzielił się w mediach społecznościowych. Fani nie kryli zdumienia, jak bardzo nastolatek wyrósł. Podobny do taty?

Wojciech Modest Amaro: nawrócił się i przeprowadził na wieś

Jeszcze kilka lat temu spełniał się jako uznany restaurator, a widzowie mogą go kojarzyć między innymi z programu „Hell's Kitchen”. W pednym momencie jednak Wojciech Modest Amaro całkowicie przewartościował swoje życie. Nawrócił się, podjął decyzję o sprzedaży lokali w Warszawie i wraz z bliskimi przeprowadził się na wieś. Z żoną i dziećmi zamieszkał w posiadłości, w której znajduje się również prywatna kapliczka.

Czytaj też: Jej rodzice zbudowali pomidorowe imprerium. Luna ujawniła prawdę o rodzinnej tajemnicy

Wojciech Modest Amaro
Fot. AKPA, Niemiec

Wojciech Modest Amaro z rodziną

Wojciech Modest Amaro
Fot. AKPA, Niemiec

Wojciech Modest Amaro z rodziną

Wojciech Modest Amaro na religijnej wycieczce z synem

Restaurator nigdy nie ukrywał, że wiara i rodzina są dla niego najważniejsze. Teraz postanowił spędzić trochę czasu z synem i razem wybrali się na wycieczkę, dzięki której mogą pielęgnować swoją wiarę. Celem podróży Wojciecha Modesta Amaro i 15-letniego Nicolasa była Święta Góra Atos, która znajduje się w Grecji. Zdjęcia z tej wyprawy możemy zobaczyć na Instagramie. „Wyprawa na Świętą Gorę Atos z moim synem Nicolasem. Błogosławiony wspólny czas i odpoczynek”, napisał restaurator.

Fani natychmiast ruszyli z komentarzami, wspominając syna Wojciecha Modesta Amaro, jako 5-letniego chłopca, który wystąpił w „Hell's Kitchen”. Przyznają, że Nicolas bardzo się zmienił, a także chwalą restauratora za wspólne spędzanie czasu w taki sposób. „A pamiętam go jako takiego małego blondaska z "Hell's Kitchen"”, „Czy dalej jest taki wygadany jak kiedyś w programie "Hell's Kitchen"?”, „Wbrew ogólnej opinii, nastolatkowie lubią takie miejsca. Mój za każdym razem chętnie wybiera się do benedyktyńskich klasztorów”, mogliśmy przeczytać.  

Zobacz także: Córka Beaty Tyszkiewicz zrezygnowała z macierzyństwa, żałuje jednego. Padły mocne słowa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.