Zbigniew Wodecki, VIVA! 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
O NIM SIĘ MÓWI

Wnuczek Zbigniewa Wodeckiego znów na scenie! Tym razem… dostał główną rolę w filmie!

Gdzie go zobaczymy?

Monika Katarzyna Krupska 27 września 2018 09:02
Zbigniew Wodecki, VIVA! 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Czy wnuczek Zbigniewa Wodeckiego zostanie aktorem? Wszystko na to wskazuje! Jak się okazuje 14-letni Leo Stubbs po ostatnim sukcesie na deskach teatru nie zrezygnował z aktorstwa. Nastolatek właśnie dostał angaż w filmie. Gdzie i kiedy go zobaczymy?

Wnuczek Wodeckiego aktorem 

O Zbigniewie Wodeckim głośno się zrobiło, gdy miał 18 lat! Muzyk akompaniował wtedy Ewie Demarczyk, a cztery lata później debiutował już jako piosenkarz na festiwalu w Opolu. Świetny występ i ciężka praca otworzyły mu niejedne drzwi. Był on genialnym muzykiem,  którego wspominać będziemy latami. 

Wodecki był nie tylko wspaniałym ojcem, ale również i dziadkiem. Kochał swojego wnuczka Leo, którego z chęcią obserwował na scenie, bo chłopiec interesował się aktorstwem! Gdy miał 11 lat dostał tytułową rolę w musicalu Mały Lord w Operze Krakowskiej, a trzy lata później wystąpił w spektaklu Tajemniczy ogród w krakowskim Tetarze Bagatela.

„Leo uwielbia to robić. Widziałemgo na scenie i jest bardzo fajny. Czuję, że on pójdzie w tym kierunku. Chyba urodził się do tego, bo wchodzi na plan i nie trzeba go ustawiać. Jest skromny, cichy i małomówny”, mówił kilka lat temu Wodecki. 

Jak się okazuje, Leo Stubbs w tym roku dostał jedną z głównych ról w nowym filmie Dzień czekolady, który zaprezentowano niedawno na festiwalu filmowym w Gdyni. Chłopiec zagrał u boku Julii Odzimek, Marka Bukowskiego, Witolda Dębickiego, czy... Tomasza Kota.

Film opowiada o przygodach Moniki i Dawida, którzy poznają magiczny świat, w którym żyją pożeracze czasu. Czy uda im się cofnąć czas i uciec przed wiedźmą? Odpowiedź na to pytanie poznamy dopiero wiosną przyszłego roku. Dzień czekolady otrzymał już dwie nominacje do Złotego Pazura i w Konkursie Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych. My z pewnością wybierzemy się do kina. A wy?  

Leo Stubbs i Julia Odzimek
Fot. materiały prasowe

Zbigniew Wodecki, Viva! sierpień 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.