księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka radość w domu księżnej Meghan i księcia Harry’ego! Chodzi o Archiego

Fani rodziny królewskiej nie mogą się tego doczekać!

Gabriela Czernecka 7 lipca 2020 17:51
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Jak dziś wygląda życie księcia Harry'ego i księżnej Meghan? Małżeństwo nie pokazuje się publicznie, a w ostatnich miesiącach mieliśmy okazję podziwiać ich tylko na krótkich materiałach wideo. Entertaiment Tonight opublikował właśnie rozmowę z ekspertką w tematyce royalsowej, Katie Nicholl, która podzieliła się z serwisem najnowszymi informacjami na temat obecnego życia pary. Są to naprawdę świetne wiadomości, a jedna z nich dotyczy także małego Archiego. Poznajcie szczegóły!

Świetna wiadomość dla fanów Archiego

Według Entertaiment Tonight, co zdaje się przeczyć wszystkim doniesieniom na temat pary, jakich jesteśmy świadkami od kilku miesięcy, między Meghan i Harrym świetnie się układa. Od przyjazdu do Los Angeles, jak twierdzi magazyn, relacja małżeństwa jest jeszcze silniejsza niż kiedykolwiek. Książęca para Sussex ma teraz dla siebie mnóstwo czasu, nie czuje presji ze strony mediów, mogą wieść spokojne, normalne życie, nareszcie nie stosując się do zasad protokołu i królewskiej etykiety. Para w czerwcu dołączyła do agencji Harry Walker, która ma pod swoimi skrzydłami m.in. Michelle i Baracka Obamów czy Serenę Williams. Małżeństwo podpisując z nią kontrakt, zapewniło sobie możliwość pojawiania się na wystawnych galach i uroczystościach, a także uczestnictwo w konferencjach i wygłaszanie na nich przemów. 

Autorka książek o rodzinie królewskiej, ekspertka Katie Nicholl zdradza, że teraz para poświęca swój czas znalezieniu stabilizacji w swoim życiu i stałego źródła dochodu: „Muszą skupić się na dochodach. Siedzą w Los Angeles od marca, zostawili rodzinę królewską i do tej pory jeszcze nic nie zarobili”, wyjaśnia. 

Między poszukiwaniem pracy a odpowiedniego mieszkania, w którym mogliby osiąść na stałe, Harry i Meghan każdą wolną chwilę spędzają z ukochanym synem, który 6 maja skończył roczek. „Rodzina wciąż mieszka w posiadłości użyczonej im przez Tylera Perry'ego. Dowiedziałam się, że jeszcze nie znaleźli wymarzonego domu, ale ciągle szukają”, wyjawia ekspertka. Dziennikarka zapewnia, że Harry i Meghan są zachwyceni tym, że mogą w końcu spędzać wspólnie czas. „Są niezwykle wdzięczni, że mogą być cały czas z Archiem i obserwować, jak się rozwija i robi postępy”, wyjawia Katie Nicholl.  

W przypadku Archiego ma także świetne wiadomości:  „Myślę, że on już lada chwila powinien chodzić. Jest niezwykle wesołym małym chłopcem, uwielbia życie w Los Angeles”, wyjawia. Całkiem prawdopodobne jest więc, że maluch stawia już pierwsze kroki. Mamy nadzieję, że małżeństwo niebawem podzieli się z nami najnowszym nagraniem Archiego, na którym ten zaprezentuje światu swoje pierwsze kroki!    

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDA GESSLER o tym, jak mała Nena – „wnuczka jak z bajki”, córka Lary, odmieniła jej życie. Skandalistka PARIS HILTON – seksnagrania, narkotykowe i alkoholowe ekscesy, liczni kochankowie i… czwarte zaręczyny. ANDRZEJ KOSMALA o KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU: „Był wojownikiem i walczył do końca”, mówi najbliższy przyjaciel i menedżer zmarłego artysty. EWELINA WOJDYŁO I JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI – „Niebezpiecznie oczytana polonistka” i autor kultowej powieści „Samotność w sieci” zdradzają kulisy swojej miłości. W cyklu EXTRA: Wizjoner street artu, antyartysta, którego prace kosztują krocie, niczym współczesny Zorro zawładnął zbiorową wyobraźnią. Jednym słowem BANKSY.