księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka radość w domu księżnej Meghan i księcia Harry’ego! Chodzi o Archiego

Fani rodziny królewskiej nie mogą się tego doczekać!

Gabriela Czernecka 7 lipca 2020 17:51
księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. Getty Images

Jak dziś wygląda życie księcia Harry'ego i księżnej Meghan? Małżeństwo nie pokazuje się publicznie, a w ostatnich miesiącach mieliśmy okazję podziwiać ich tylko na krótkich materiałach wideo. Entertaiment Tonight opublikował właśnie rozmowę z ekspertką w tematyce royalsowej, Katie Nicholl, która podzieliła się z serwisem najnowszymi informacjami na temat obecnego życia pary. Są to naprawdę świetne wiadomości, a jedna z nich dotyczy także małego Archiego. Poznajcie szczegóły!

Świetna wiadomość dla fanów Archiego

Według Entertaiment Tonight, co zdaje się przeczyć wszystkim doniesieniom na temat pary, jakich jesteśmy świadkami od kilku miesięcy, między Meghan i Harrym świetnie się układa. Od przyjazdu do Los Angeles, jak twierdzi magazyn, relacja małżeństwa jest jeszcze silniejsza niż kiedykolwiek. Książęca para Sussex ma teraz dla siebie mnóstwo czasu, nie czuje presji ze strony mediów, mogą wieść spokojne, normalne życie, nareszcie nie stosując się do zasad protokołu i królewskiej etykiety. Para w czerwcu dołączyła do agencji Harry Walker, która ma pod swoimi skrzydłami m.in. Michelle i Baracka Obamów czy Serenę Williams. Małżeństwo podpisując z nią kontrakt, zapewniło sobie możliwość pojawiania się na wystawnych galach i uroczystościach, a także uczestnictwo w konferencjach i wygłaszanie na nich przemów. 

Autorka książek o rodzinie królewskiej, ekspertka Katie Nicholl zdradza, że teraz para poświęca swój czas znalezieniu stabilizacji w swoim życiu i stałego źródła dochodu: „Muszą skupić się na dochodach. Siedzą w Los Angeles od marca, zostawili rodzinę królewską i do tej pory jeszcze nic nie zarobili”, wyjaśnia. 

Między poszukiwaniem pracy a odpowiedniego mieszkania, w którym mogliby osiąść na stałe, Harry i Meghan każdą wolną chwilę spędzają z ukochanym synem, który 6 maja skończył roczek. „Rodzina wciąż mieszka w posiadłości użyczonej im przez Tylera Perry'ego. Dowiedziałam się, że jeszcze nie znaleźli wymarzonego domu, ale ciągle szukają”, wyjawia ekspertka. Dziennikarka zapewnia, że Harry i Meghan są zachwyceni tym, że mogą w końcu spędzać wspólnie czas. „Są niezwykle wdzięczni, że mogą być cały czas z Archiem i obserwować, jak się rozwija i robi postępy”, wyjawia Katie Nicholl.  

W przypadku Archiego ma także świetne wiadomości:  „Myślę, że on już lada chwila powinien chodzić. Jest niezwykle wesołym małym chłopcem, uwielbia życie w Los Angeles”, wyjawia. Całkiem prawdopodobne jest więc, że maluch stawia już pierwsze kroki. Mamy nadzieję, że małżeństwo niebawem podzieli się z nami najnowszym nagraniem Archiego, na którym ten zaprezentuje światu swoje pierwsze kroki!    

Archie Harrison ma rok
Fot. Screen Instagram

Księżna Meghan, książę Harry, Archie Harrison Mountbatten-Windsor
Fot. TOLGA AKMEN/AFP/East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.