Księżna Kate, książę William, finał Euro 2020, Londyn, Wembley, 11.07.2021 rok
Fot. John Sibley - Pool/Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. „Tajna wiadomość” od Williama i Kate do Harry’ego? Chcą udowodnić, że się myli

Według ekspertów ostatnie zachowania księżnej i księcia Cambridge to pewna wiadomość dla Harry’ego…

Dorota Falkowska 22 lipca 2021 10:02
Księżna Kate, książę William, finał Euro 2020, Londyn, Wembley, 11.07.2021 rok
Fot. John Sibley - Pool/Getty Images

W miniony wtorek świat usłyszał, że książę Harry zamierza wydać autobiografię. Od tamtej chwili trwają spekulacje o tym, ile jeszcze pikantnych informacji z życia rodziny królewskiej wyjdzie na jaw. Młodszy syn księżnej Diany deklaruje, że system brytyjskiej monarchii więzi jego rodzinę. Jego zdania nie podzielają jednak William i Kate, którzy swoim zachowaniem zaprzeczają wszelkim pogłoskom o ich nieszczęściu. Ostatnio bardzo często pokazują się razem, tryskają energią i próbują najmłodszemu synowi księżnej Diany coś udowodnić… 

Książę William i księżna Kate „wysyłają wiadomość” do księcia Harry'ego

Królewski ekspert, Duncan Larcombe skomentował ostatnie wydarzenia na łamach magazynu „Closer”. Autor książki „Książę Harry: The Inside Story” jest zdania, że ostatnia postawa księżnej i księcia Cambridge to pewna deklaracja, a zarazem wiadomość do księcia Harry'ego.

William i Kate zachowali godne milczenie, ale teraz pozwalają, by ich działania przemówiły. To prawie tak, jakby wysyłali tajną wiadomość do Harry'ego i Meghan, mówiąc: Będziemy to kontynuować, wciąż tu jesteśmy, nie wycofujemy się, idziemy dalej. To informacja dla księcia Harry'ego, że życie toczy się dalej - z nim lub bez niego” - powiedział Duncan Larcombe.

Para pojawiła się ostatnio na trybunach Wimbledonu, a także na finale Euro 2020. Brytyjczycy byli zachwyceni zdjęciami rodziców, którzy z radości obejmują księcia George'a po zdobytej bramce przez Anglików. Po meczu książę William wydał oświadczenie, w którym potępił rasizm wymierzony w stosunku do czarnoskórych graczy reprezentacji.

„Jestem zniesmaczony rasistowskimi nadużyciami wymierzonymi w piłkarzy Anglii po wczorajszym meczu. Jest całkowicie nie do przyjęcia, że muszą znosić to odrażające zachowanie” - wyznał książę William.

Tę wypowiedź można również interpretować jako nawiązanie do rewelacji o rzekomym rasizmie w rodzinie królewskiej, które żona Harry’ego, Meghan Markle, obwieściła światu podczas rozmowy z Oprah Winfrey.

Czytaj też: Książę Harry i książę William nie pogodzą się? Kulisy spotkania przy pomniku Diany

Księżna Kate, książę William, książę George, finał Euro 2020, Londyn, Wembley, 11.07.2021 rok
Fot. Frank Augstein - Pool/Getty Images
KSIĘŻNA KATE PASJA
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.