Książę William i księżna Kate, The Earthshot Prize 2022, 2.12.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Księżna Kate spotkała się w tajemnicy z księciem Harrym. Co było powodem?

Ich rozmowa nie trwała dłużej niż 30 minut

Karol Sowa 6 grudnia 2022 18:15
Książę William i księżna Kate, The Earthshot Prize 2022, 2.12.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Po śmierci królowej Elżbiety II Wielka Brytania stanęła w miejscu. Nic w tym dziwnego, ponieważ sprawowała urząd monarchini przez 70 lat. Od pogrzebu minęło już kilka miesięcy, a członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą tkwić w żałobie. Przez cały czas muszą wykonywać swoje obowiązki. Z tego powodu księżna Kate i książę William postanowili wybrać się do USA na galę Earthshot Prize. Z informacji, jakie podają zagraniczne media, wynika że podczas wizyty w Bostonie księżna spotkała się w tajemnicy z księciem Harrym oraz jego pociechami. Bardzo zależało jej na tym, aby ich zobaczyć. Dlaczego spotkali się w sekrecie?

Księżna Kate i książę William na gali Earthshot Prize

Książę William i Księżna Kate pojawili się na gali wręczenia nagród Earthshot Prize. Są one przyznawane przez rodzinę królewską za wkład w ochronę środowiska. Co więcej, była to ich pierwsza zagraniczna wizyta od śmierci monarchini. Media śledziły każdy ich krok. Jak się okazało, księżna Kate miała się wówczas spotkać z księciem Harrym i jego dziećmi.  

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wielka Brytania. Najpiękniejsze zdjęcia Harry'ego z matką. Łączyła ich wyjątkowo silna więź...

Książę William i księżna Kate, The Earthshot Prize 2022, 2.12.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Kate spotkała się w tajemnicy z księciem Harrym i jego dziećmi 

Jak informuje zagraniczna prasa, wizyta księżnej Kate w USA miała być idealnym pretekstem, aby spotkać się z bratem jej męża oraz jego latoroślami. „Niezależnie od tego, co wydarzyło się w przeszłości z Harrym i Meghan, Kate desperacko chciała złożyć wizytę ich dzieciom”, napisał „New Idea”.  

„Kate kocha dzieci, niezależnie od tego, czy są to jej własne, jej siostrzenice i siostrzeńcy, czy dzieci, na które zbiera pieniądze poprzez swoje organizacje charytatywne. Codziennie spotyka się z dziećmi i uważa za absurdalne i trochę smutne, że nie spędziła czasu z Lilibet”, dodaje to samo źródło.  

Żona księcia Williama miała skontaktować się z jego bratem tuż przed przylotem do Stanów Zjednoczonych, a ich spotkanie nie trwało dłużej niż 30 minut. „Nasze źródło twierdzi, że Harry był zdecydowany na prywatne spotkanie z bratową, z którą zawsze był bardzo blisko, kiedy mieszkał w Wielkiej Brytanii, i chciał zabrać dzieci Archiego i Lilibet. Harry kocha Kate i czuje, że jego dzieci zasługują na to, by ją poznać”, podsumował „New Idea”. 

CZYTAJ TEŻ: Trendy na zimę 2022: Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany

Książę Harry, 11.06.2019, Londyn
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022
Fot. Karwai Tang/WireImage

Księżna Kate podczas wizyty w Irlandii, 6.10.2022

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.