Zobacz jakie modele idealnie oddają styl Lady Di 

Aleksandra Trendak 6 grudnia 2022 12:30

Za sprawą niezwykłej popularności serialu “The Crown” perły wróciły na stałe do świata mody i stały się ponadczasowym uniwersalnym dodatkiem. Nie można zaprzeczyć, że ogromny wpływ na rozwoju tego trendu miała rodzina królewska, a szczególnie księżna Diana, która wylansowała wiele elementów garderoby, które do dzisiaj mają status ikon i wiele osób chce je mieć w swoich szafach. Tak samo jest z perłowymi kolczykami, które w tym zimowym sezonie będą cieszyć się niezwykłą popularnością, głównie za sprawą świetnego piątego sezonu “The Crown”, gdzie Elizabeth Debicki świetnie portretuje Lady Di i odtwarza jej kultowe stylizacje. W jakich sklepach znajdziemy najpiękniejsze perłowe kolczyki? Z czym najlepiej je nosić? Jak nosiła je księżna Diana? 

ZOBACZ TEŻ: Księżna Kate zachwyciła w Bostonie w ulubionym chokerze księżnej Diany

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany 

Perły w rodzinie królewskiej są obecne od wielu lat. Każda z monarchiń ma minimum jeden perłowy naszyjnik, do tego komplet pasujących kolczyków i innych ozdób. Księżna Diana ze wszystkich arystokratek najbardziej olśniewała perłową biżuterią podczas licznych balów, gal i premier, na których była obecna. Właśnie wtedy mogliśmy zobaczyć wiele rodzaj kolczyków, które czasami były uformowane w kształcie gruszek, innym razem były przyozdobione diamencikami, miały zwisający charakter lub były otoczone złotą obwódką. Eksperci przewidują, że sprawą piątego sezonu serialu “The Crown” tego typu kolczyki będą prawdziwym hitem, gdyż od czasu emisji serialu hasło “perłowe kolczyki” odnotowało wzrost wyszukiwań aż o 81%, co możemy zobaczyć w najnowszym raporcie “Staylight Insight”, który został poświęcony wpływowi serialu na zakupy online. Pokazuje to jak ogromny wpływ na modę ma wciąż księżna Diana i jej niepowtarzalny styl. 

Jak nosić perłowe kolczyki 

Perłowe kolczyki są niezwykle uniwersalne, gdyż dają one nam szerokie możliwości stylizacji. Warto jednak pamiętać, że jeśli Twoje kolczyki mają przykładowo złote lub srebrne akcenty, reszta biżuterii także musi być wykonana z tego samego materiału. Należy też pamiętać, że tego typu kolczyki bardzo lubią się z perłowymi naszyjnikami i innymi ozdobami tego typu, które nadadzą całej stylizacji iście królewskiego charakteru. Księżna Diana uwielbiała łączyć duże kolczyki ze sznurem pereł na szyi, gdyż dodawało to niepowtarzalnego charakteru kreacji. Warto jednak pamiętać o umiarze, jeśli mamy wyrazistą kreację, warto, aby biżuteria była subtelna, w tym celu małe perełki sprawdzą się najlepiej. 

Styl księżnej Diany był niepowtarzalny i wciąż ma ogromny wpływ na współczesne trendy. Perłowa biżuteria w stylu Lady Di to świetna propozycja do Wigilijne stylizacji lub jako prezent gwiazdkowy. Sprawdźcie w naszej galerii najciekawsze i najmodniejsze perłowe kolczyki tej zimy.  

1/14
Apart 15590zł
Copyright @Materiały prasowe
1/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 15 590zł

2/14
Ania Kruk 95zł
Copyright @Materiały prasowe
2/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Ania Kruk, cena: 95zł

3/14
Apart 129,00zł
Copyright @Materiały prasowe
3/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 129zł

4/14
Apart 8990zł
Copyright @Materiały prasowe
4/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 8 990zł

5/14
Apart 369zł
Copyright @Materiały prasowe
5/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 369zł

6/14
Ania Kruk 123zł
Copyright @Materiały prasowe
6/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Ania Kruk, cena: 123zł

7/14
Apart 10490zł
Copyright @Materiały prasowe
7/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 10 490zł

8/14
Apart 299zł
Copyright @Materiały prasowe
8/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 299zł

9/14
Ania Kruk 130zł
Copyright @Materiały prasowe
9/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Ania Kruk, cena: 130zł

10/14
Apart 9590z
Copyright @Materiały prasowe
10/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 9 590zł

11/14
Apart 199zł
Copyright @Materiały prasowe
11/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 199zł

12/14
Apart 129zł
Copyright @Materiały prasowe
12/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 129zł

13/14
Ania Kruk 160zł
Copyright @Materiały prasowe
13/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Ania Kruk, cena: 160zł

14/14
Apart 149zł
Copyright @Materiały prasowe
14/14

Perłowe kolczyki w stylu księżnej Diany: Apart, cena: 149zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.