księżna Kate w ciąży
Fot. OLI SCARFF/AFP/East News
królewSKIE ŻYCIE

Wielka Brytania. Księżna Kate w czwartej ciąży? „Chciałaby mieć drugą córkę”

Czy marzenie księżnej Kate w końcu się spełni?

Gabriela Czernecka 15 czerwca 2021 13:16
księżna Kate w ciąży
Fot. OLI SCARFF/AFP/East News

W mediach co rusz pojawiają się doniesienia o czwartej ciąży księżnej Kate. Nie ma wątpliwości, że fani brytyjskiej rodziny królewskiej wyczekują radosnej wiadomości od Windsorów, szczególnie po tak trudnym czasie pełnym przykrych doniesień. Odejście Sussexów i ich medialne wypowiedzi, śmierć księcia Filipa… Wiadomość o kolejnym royal baby z pewnością znów przysporzyłaby monarchii popularności. Tym razem plotki o ciąży Kate powróciły za sprawą jednego zdjęcia. Czyżby było ono potwierdzeniem radosnej nowiny?

Czy księżna Kate jest w czwartej ciąży?

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate to temat, który co kilka miesięcy pojawia się w brytyjskiej prasie. Widać, że Brytyjczycy chcieliby, by rodzina książęcej pary Cambridge znów się powiększyła. Trudno się dziwić, trójka dzieci Kate i Williama - ośmioletni George, sześcioletnia Charlotte i trzyletni Louis - za każdym razem gdy pojawiają się publicznie podbijają serca widzów. Nic dziwnego, że fani Windsorów znów chcieliby być świadkami podniosłego wydarzenia narodzin kolejnego potomka.

Zobacz: Wielka Brytania. Louis skończył trzy lata, a George... Tak wygląda dziś życie dzieci Kate i Williama

księżna Kate myśli o czwartym dziecku
Fot. Phil Noble/Press Association/East News

Patrząc na najnowsze zdjęcia księżnej Kate trudno jednak powiedzieć skąd biorą się domysły internautów o ciąży księżnej. W końcu jej sylwetka wygląda jak zwykle nienagannie, a po ciążowym brzuszku nie ma śladu.  Część internautów sugeruje jednak, że podczas jednego z ostatnich wyjść księżna dała do zrozumienia, że chciałaby, by jej rodzina znów się powiększyła.

Tak księżna Kate miała zasugerować, że spodziewa się czwartego dziecka

Podczas imprezy młodzieżowej w Wolverhampton, księżna Kate miała przez chwilę sugestywnie trzymać się za brzuch. Ten drobny gest dla wielu zdaje się być znaczący. Według New Idea, Kate marzy o powiększeniu rodziny: „Jest bardzo ciepłą osobą, która kocha rodzinę. Uwielbia swoje rodzeństwo i jestem przekonana, że chciałaby mieć więcej dzieci, które będą poszerzać rodzinę”, tak dziennik cytuje słowa jednej z biografek. 

Zobacz równieżWielka Brytania. Okazuje się, że Księżna Kate ma... nietypowe zachcianki!

Jej słowa potwierdza także Phil Dampier, który nie ma wątpliwości, że na radosną nowinę o ciąży Kate nie będziemy długo czekać: „Kate chciałaby mieć drugą córkę. Niedługo skończy 40 lat, więc jestem przekonany, że jeśli chce mieć czwarte dziecko, to nastąpi to wkrótce”, mówi wprost. Na razie jednak Kate zachwyca szczupłą sylwetką, a jej stylizacje w rekordowym tempie znikają ze sklepowych półek. Czy więc doniesienia zagranicznych mediów się potwierdzą? Czas pokaże. 

księżna Kate czwarte dziecko
Fot. Oli Scarff-AFP/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com/Eas

księżna Kate myśli o czwartym dziecku
Fot. Phil Noble/Press Association/East News

Modowe wybory księżnej Kate cenione są przez kobiety na całym świecie. Oto elementy garderoby w stylu księżnej Cambridge! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.